Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU
Multicooker NINJA Foodi OL650EU

Multicooker NINJA Foodi OL650EU

 • Multicooker NINJA Foodi SmartLid OL750EU pozwoli Ci przygotować wyśmienite i zdrowe posiłki dla całej rodziny na wiele różnych sposobów!
Rozmiar
Cena katalogowa1 750,00 zł
Cena outletowa 799,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
dostępny
dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Multicooker Ninja Foodi SmartLid OL650EU to urządzenie multifunkcyjne nowej generacji oferujące aż dwanaście funkcji gotowania w trzech podstawowych trybach. Garnek o pojemności 7,5 l z możliwością gotowania na dwóch poziomach równocześnie pozwala przygotować pełnowartościowy, niskotłuszczowy posiłek nawet dla sześciu osób. Multicooker Ninja Foodi SmartLid OL650EU oferuje trzy tryby i aż dwanaście funkcji gotowania. Swobodne przełączanie między trybami umożliwia zamontowany w pokrywie suwak SmartLid. W zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy oraz indywidualnych preferencji kulinarnych użytkownik ma do dyspozycji szeroką gamę funkcji, od powolnego gotowania aż po smażenie. Pressure (szybkowar ciśnieniowy) to metoda umożliwiająca szybkie przygotowanie jedzenia z zachowaniem jego soczystości i delikatności. Steam Meals to funkcja gotowania na parze.

NINJA Foodi OL650EU to wszechstronne urządzenie kuchenne 14 w 1, które oferuje szeroki wachlarz funkcji gotowania, takich jak gotowanie ciśnieniowe, smażenie na powietrzu, pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze, suszenie, przygotowywanie jogurtu i wiele innych. Dzięki pojemności 7,5 litra, jest idealne do przygotowywania posiłków dla większych rodzin.

Kluczowe cechy

 • Pojemność: 7,5 litra, co pozwala na przygotowanie posiłków dla maksymalnie 6 osób.
 • Moc: 1760 W, co zapewnia szybkie i efektywne gotowanie.
 • Funkcje gotowania: 14 funkcji, w tym gotowanie ciśnieniowe, smażenie na powietrzu, pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze, suszenie, przygotowywanie jogurtu, SteamCrisp i wiele innych.
 • Technologia TenderCrisp: Połączenie gotowania ciśnieniowego z chrupiącym wykończeniem, co daje soczyste wnętrze i chrupiącą skórkę potrawy.
 • Sterowanie: SmartLid z suwakowym przełącznikiem funkcji oraz cyfrowy wyświetlacz.
 • Akcesoria: W zestawie znajduje się kosz Cook & Crisp o pojemności 4,7 litra, dwupoziomowy ruszt oraz sonda termiczna do precyzyjnego gotowania mięsa.

Wydajność

NINJA Foodi OL650EU wyróżnia się szybkim i równomiernym gotowaniem dzięki technologii SteamCrisp, która łączy gotowanie na parze z konwekcją, co pozwala na uzyskanie soczystych i chrupiących potraw. Urządzenie jest łatwe w użyciu dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania i automatycznemu uwalnianiu pary po zakończeniu gotowania ciśnieniowego.

Dodatkowe zalety

 • Wszechstronność: Umożliwia przygotowanie różnorodnych potraw w jednym urządzeniu, co oszczędza miejsce w kuchni.
 • Zdrowe gotowanie: Funkcja smażenia na powietrzu pozwala na przygotowanie potraw z minimalną ilością tłuszczu.
 • Łatwość obsługi: Intuicyjne sterowanie i łatwe do czyszczenia części, które można myć w zmywarce.
 • Duża pojemność: Idealna dla rodzin i osób, które często gotują większe ilości jedzenia.

Właściwości:

 • Moc [W]: 1760
 • Pojemność [l]: 7.5
 • Tryby pracy: Gotowanie, Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Grillowanie, Przygotowywanie jogurtu, Smażenie, Suszenie, Szybkie gotowanie, Wolne gotowanie
 • Minutnik,
 • Płyta do pieczenia,
 • Regulacja temperatury,
 • Programy automatyczne,
 • Możliwość mycia elementów w zmywarce
 • Konstrukcja: Antypoślizgowe nóżki
 • Techniczne Moc [W]: 1760
 • Sterowanie: Elektroniczne
 • Pojemność [l]: 7.5
 • Konstrukcja: Antypoślizgowe nóżki
 • Programy automatyczne
 • Ilość automatycznych programów: 12

Brak małego czarnego garnka. Odłamanie

Klasa 2: Do 70% taniej

 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

KlasaKlasa 2
Marka
Symbol
622356262590
Pojemność
7,5 l
Kolor
srebrny
Moc
1760 W
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel