Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klawiatury mechaniczne i myszki do biura

( ilość produktów: 14 )

KLAWIATURY MECHANICZNE I MYSZKI DO BIURA

Kiedyś pisano tylko ręcznie, potem przyszedł czas na maszyny do pisania, dziś prawie każdy z Nas nie umie sobie wyobrazić codzienności bez komputera a co za tym idzie także klawiatury czy myszki, które są niezbędne w przede wszystkim przy komputerach stacjonarnych. Technika poszła do przodu, ale także rodzaje klawiatur i myszek nie zatrzymały się w miejscu, tylko podążają za nowymi technologiami i innowacjami.

Do czego służy klawiatura? To urządzenie, dzięki któremu wprowadzamy do komputera tekst, który potem za pomocą drukarki można wydrukować, lub zapisać na dysku czy wysłać komuś mailem.

JAKIE MYSZKI I KLAWIATURY MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZYM SKLEPIE?

W dziale rtv agd klawiatury, możecie znaleźć te urządzenia od różnych producentów. Są myszki przewodowe lub bezprzewodowe, a nawet wbudowane w klawiaturę. Są klawiatury przewodowe jak na przykład TUTAJ lub klawiatury bezprzewodowe jak na przykład TUTAJ. Ponadto wyróżniamy także klawiatury membranowe, taka jak na przykład TUTAJ i klawiatury mechaniczne, taka jak na przykład TUTAJ.

Czym się różnią?

A no tym, że klawiatura mechaniczna pod każdym z przycisków posiada niezależny przełącznik, który zapisuje naciśnięcie. Wystarczy, że delikatni nadusimy na jakis przycisk delikatnie i już pojawia się na ekranie monitora. Jest bardziej wytrzymała, cięższa, a co za tym idzie trochę droższa. Trzeba jednak zaznaczyć, że klawiatura mechaniczna jest o wiele bardziej hałaśliwa od membranowej.

Klawiatura membranowa natomiast jest bardzo cicha. Pod przyciskami, które trzeba wcisnąć głębiej niż w przypadku klawiatury mechanicznej, rozciągają się trzy membrany. Dodatkowo, między nimi czyli membraną a klawiszami znajdują się gumowe kuleczki, dzięki którym wciśnięty klawisz rejestruje się na komputerze. Klawiatury membranowe są tańsze ale też mniej wytrzymałe.

Możesz kupić klawiaturę mechaniczną do biura czy do domu, możesz także kupić specjalną gamingową, czyli taką która jest bardziej przystosowana dla miłośników gier komputerowych- zobacz TUTAJ. Można kupić także zestaw klawiatury mechanicznej i myszki, lub klawiaturę z wbudowaną myszką. Ostatnio popularne są u nas klawiatury bezprzewodowe logitech, oraz zestaw klawiatury i myszki bezprzewodowej logitech.

Zapraszamy do zakupów!

pixelpixelpixelpixel