Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekspresy kolbowe i ciśnieniowe

( ilość produktów: 8 )

Ekspres kolbowy to jeden z tych ekspresów które najczęściej spotykamy w kawiarniach. Szerokie stalowe maszyny które swoją budową nie przypominają wcale ekspresów, jednak potrafią stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Obsługiwane przez doświadczonego baristę dadzą możliwość zrobienia kawy, która swoim aromatem, smakiem i wzorkiem na pianie z mleczka będą nadawać się idealnie do zdjęć na Instagramie (oczywiście można rozkoszować się nią również w domu).

Najlepszy ekspres ciśnieniowy będzie takim ekspresem, który posiadając odpowiednią moc, będzie również wykonany z solidnych materiałów. Można znaleźć ekspresy z plastiku lub plastiko-podobnych materiałów, jednak dobry ekspres ciśnieniowy będzie zdecydowanie wykonany ze stopu metali.

Czy zatem mały ekspres do kawy ciśnieniowy ma jakikolwiek sens? Skoro już powiedzieliśmy, że takie ekspresy są duże to czas na szybkie wyjaśnienie. Ekspresy kolbowe to ekspresy, do których montowana jest kolba ze mieloną kawą, dzięki przepuszczeniu gorącej wody, kawa wychodzi nie dość, że niesamowita w smaku, to na dodatek wyjątkowo aromatyczna. Czy w takim razie ekspres ciśnieniowy do biura jest dobrym wyjściem? Tak, jeśli tylko zdajemy sobie sprawę z tego, czego wymaga od nas ekspres w zamian za swoją pracę. Zdecydowanie należy pamiętać o właściwych utrzymaniu ekspresu, regularne czyszczenie jest kluczem do długiego życia urządzenia.

Ekspres do kawy kolbowy profesjonalny to produkt, który znajdzie zastosowanie dopiero w kawiarniach. Żywotność tych ekspresów sprawia, że zakup jest w stu procentach opłacalny.

Wykonane są z elementów metalowych, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniu tak łatwo. Operowanie takim ekspresem nie jest łatwe, jednak wprawiony barista zrobi z nimi cuda. Specjalne zdobienia na białej pianie cieszą oko i na pewno sprowadzą do nas klientów.

Czy zatem ekspres ciśnieniowy powystawowy będzie produktem, który będzie służył nam równie dobrze, co nowy produkt? Używany ekspres ciśnieniowy, jeśli był konserwowany we właściwy sposób, potrafi służyć przez wiele lat. Dlatego tak ważne jest umiejętne obchodzenie się ze sprzętem. Ekspres kolbowy profesjonalny będzie kosztował swoje, jednak jakość wykonania świadczy o jego wytrzymałości. W takim razie jaki jest najlepszy ekspres kolbowy? To pytanie bez odpowiedzi, jednak są rankingi w internecie dla danego roku, decydując się na zakup, warto wcześniej sprawdzić czy i na jakim miejscu plasuje się wybrane przez nas urządzenie.

 

pixelpixelpixelpixel