Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Roboty kuchenne

( ilość produktów: 14 )

Zastanawialiście się kiedyś nad tym jaki robot kuchenny wybrać? Produkt ten będzie spełniał swoją funkcję dopiero wtedy, kiedy zostanie właściwie dobrany do swojej pracy. Szeroki wybór urządzeń sprawia, że nie jest to wcale takie proste.

Wahania mocy od kilkuset do niemal 2000W sprawiają, że ceny drastycznie się zmieniają. Solidny robot kuchenny potrafi oszczędzić nam nie tylko ogromną ilość sił ale i czasu. Ustawiając odpowiedni tryb, możemy zająć się czym innym, gdy robot wykonuje część pracy za nas, w tych nowoczesnych urządzeniach istnieją nawet funkcje smart. Pozwalają one na wybranie czasu pracy robota, interwały, czy też sterowanie zdalne.

Robot planetarny outletowy sprawdzi się równie dobrze co ten fabrycznie nowy, Możliwości wymiany i dokupienia końcówek sprawiają, że możliwości pracy robota są jeszcze większe, a przez to odchodzi nam jeszcze więcej pracy. Trafiając na hasło „robot kuchenny promocja” możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, przy tych droższych i stosunkowo lepszych robotach jest to często różnica 10 lub nawet 15% wartości.

 

pixelpixelpixelpixel