Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mopy i myjki do podłóg parowe bezprzewodowe

( ilość produktów: 14 )

MOPY I MYJKI DO PODŁÓG PAROWE BEZPRZEWODOWE

Mopy parowe i myjki parowe do podłóg i nie tylko, są to jak sama nazwa mówi, urządzenia czyszczące za pomocą pary. A dzięki parze, możecie pozbyć się ponad 99 procent bakterii i drobnoustrojów. Dodatkowo nie będą Wam już potrzebne detergenty do mycia podłóg czy okien, ponieważ para zadziała zamiast nich! Prawda, że ekologicznie?!

Czym kierować się przy wyborze mopa parowego lub myjki parowej?

Przy wyborze mopów parowych, należy kierować się nie tylko producentem, kolorem czy wielkością ale także:

 • mocą urządzenia

 • rodzajem nakładek odpowiednio dobranych do powierzchni myjących

 • długością pracy

 • długością ładowania

 • ciśnieniem pary

 • temperaturą pary

 • rodzajem sterowania

 • wydajność

 • rodzajem końcówek

 • i wiele innych

Bezsprzecznie mop parowy bardzo ułatwia mycie podłóg o różnej powierzchni np. linoleum, panele, posadzki. Co więcej, właśnie za pomocą pary, potrafi doczyścić nie tylko silne plamy ale także fugi i tapicerki! Wszystko to samą wodą w postaci pary!

Natomiast myjka parowa pozwoli Wam pięknie doczyścić kabiny prysznicowe, szyby, szklane powierzchnie np. lustra. Zapomnicie o smugach i nie czyszczonych powierzchniach.

Jakie urządzenia mogą spełniać powyższe funkcje?

W naszym asortymencie wyróżnić możemy:

 • myjkę parową vileda,

 • mop elektryczny np. taki jak TUTAJ, który jednocześnie odkurza i myje podłogę. Do tego akurat można wlewać odrobinę detergentu, ponieważ czyści tradycyjnym sposobem. Natomiast ma wbudowane dwa pojemniki, dzięki którym z jednego wydostaje się detergent, a do drugiego wciągana jest brudna woda! Nic się nie rozmazuje i nie ma smug! Spróbujcie!

 • mop parowy bezprzewodowy karcher taki jak np. TUTAJ, to świetne urządzenie, które jednocześnie odkurzy jak i umyje podłogę, bez użycia detergentów! Dodatkowym atutem jest praca bez kabla oraz małe zużycie wody. Sami się przekonajcie! Kupując taki mop parowy wielofunkcyjny karcher, zyskujecie nie tylko czas ale i oszczędności w portfelu. Taki fc5 steam, będzie idealnym urządzeniem czyszczącym nie tylko w domu ale także i w miejscach komercyjnych.

Czy takie urządzenia myjące parą są bardzo drogie? Niekoniecznie! W naszym outlecie najtańszą myjkę znajdziecie już poniżej 200 zł jak , natomiast najtańszy mop parowy zakupicie w okolicach 700 zł jak np. TEN. Warto zaznaczyć, że jest to zakup na długie lata. Tym bardziej urządzenia tego typu w naszym asortymencie powinny być dla Państwa atrakcyjne!

Jedno trzeba przyznać na pewno! Myjki parowe zrewolucjonizowały świat sprzątania! Stały się niezwykle popularne od jakiegoś czasu, by bardziej ekologicznie a przy okazji z pełną starannością zadbać o czystość w Waszych domach. Są niewielkie, więc dobrze się przechowują, proste w utrzymaniu czystości i higieny - co jest bardzo ważną zaletą tych urządzeń. Ponadto są wygodne w korzystaniu, funkcjonalne, bezproblemowe z przewożeniem w samochodzie. Czyszczą tak dokładnie, że niejedna osoba zapyta się o Wasze urządzenie czyszczące!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ofert mopów i myjek parowych, oraz do odwiedzenia innych działów sprzedaży w Naszym sklepie!

pixelpixelpixelpixel