Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szybkowary i wolnowary

( ilość produktów: 27 )

Wolnowar – slowcooker, dlaczego jest tak pożądany? Wszystko dzięki jego działaniu, wyobrażacie sobie gotowanie w temperaturze poniżej 100 stopni C, Wszystko to jest możliwe dzięki działaniu dwóch temperatur jednocześnie wewnątrz urządzenia, jednocześnie wysoka i niska temperatura oddziałuje na jedzenie, dzięki czemu posiłek się nie przypali lub nie przyklei do naczynia.

Sprzęt podstawowo składa się z trzech części:

- elektryczna baza do sterowania sprzętem i ustalani temperatury (w niektórych wyposażona w dodatkowy ekran cyfrowy)
- misę (szybkowar na indukcję sprawi się równie dobrze co na palniku gazowym),
- oraz szklanej pokrywy, prześwit pozwala kontrolować przyszły posiłek.

Wolnowar gdzie kupić? Dostaniecie go w prawie każdym sklepie z artykułami AGD, ceny są zbliżone w innych sklepach, jednak to u nas otrzymacie cenę outletową.

Wolnowar jaki kupić? Prawda jest taka, że ile sposobów gotowania tyle wolnowarów. Jednak zazwyczaj w zupełności wystarczy najzwyklejszy podstawowy.

Mulicooker wolnowar, jest to sprzęt który zastąpi wam połowę garnków w kuchni, dzięki swojemu działaniu możesz w nim usmażyć frytki zaraz po upieczeniu ciastek lub przygotować warzywa na parze. Wszystko dzięki jego różnorodnym funkcjom, które na dodatek można regulować. Zdecydowanie jest to sprzęt który pozwoli na przygotowanie pysznym potraw w bardzo wygodny sposób. Oprócz tego, w niektórych modelach istnieje funkcja utrzymania temperatury zaraz po zakończeniu pieczenia/gotowania/smażenia, dzięki czemu nie musimy się martwić tym, czy część obiadu nam wystygnie.

Najlepszy szybkowar? Możemy spotkać się z takimi sprzętami jak szybkowar ciśnieniowy elektryczny, szybkowar do robienia wędlin, szybkowar niskociśnieniowy, szybkowar do mięsa, szybkowar do bimbru. Wszystkie te szybkowary można opisać jako jedno urządzenie, elektryczny szybkowar wielofunkcyjny. Prawda jest taka, że kiedy posiadamy multicooker szybkowar, to jedynym naszym problemem jest to żeby zdecydować i zapytać, szybkowar jak gotować? Szybkowary posiadają przy sobie instrukcje użytkowania, jeśli natomiast szukamy przepisów, to internet jest nimi wypełniony.

 

pixelpixelpixelpixel