Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze pionowe przewodowe

( ilość produktów: 8 )

Odkurzacze pionowe przewodowe

 

Jeśli poszukujesz nowego odkurzacza do domu, to z całą pewnością możemy polecić Ci odkurzacz pionowy. Dlaczego? Zaraz o wszystkim się dowiesz.

Pionowy odkurzacz ma więcej niż jedną zaletę, oprócz nowoczesnego wyglądu ma wiele zastosować praktycznych. Odkurzacz pionowy sieciowy pozwoli Ci na zaoszczędzenie miejsca, poprzez swoją budowę jest wysoki, ale średnica całego odkurzacza jest znacznie mniejsza niż swoich standardowych odpowiedników. Występuje wiele wersji odkurzaczy pionowych, wersje workowe oraz bezworkowe, przewodowe oraz akumulatorowe.

Odkurzacz pionowy przewodowy pozwoli na wygodne sprzątanie w całym domu, wyciągany kabel pozwoli wysprzątać Ci cały dom w maksymalnie dwóch przepięciach wtyczki. Jednak to nie o kabel chodzi w tych urządzeniach. Niepozorne urządzenie osiąga moc prawie 1000w, co pozwala na posprzątanie największych zabrudzeń, jednak od jakiegoś czasu pojawiły się wersje które poradzą sobie z tym jeszcze lepiej.

Odkurzacze przewodowe 2w1 oraz 3w1, te urządzenia posiadają funkcję ssania i czyszczenia parą, czyszczenie parą lub tylko odkurzania. Właśnie one dzięki zastosowaniu gorącej pary, poradzą sobie z najróżniejszymi brudami na naszej podłodze, dodatkowa szczotka pozwoli na zbieranie suchego zabrudzenia, dzięki czemu możemy w prosty sposób cieszyć się z idealnie czystej podłogi, bez potrzeby jej mopowania.

Odkurzacz bezworkowy pionowy, jest to odkurzacz, w którym nie ma potrzeby zmieniania worka. Nie dlatego, że sam się czyści, ale dlatego, że wyposażony jest w pojemnik na brud. Łatwa opcja wyjęcia pojemnika i filtra, pozwalają na szybkie wyczyszczenie urządzenia, bez potrzeby magazynowania dużej ilości worków i regularnej zmiany. Szczelne zamknięcie uniemożliwia brudowi ucieczkę z pojemnika, dzięki czemu nie musimy się martwić o uciekający kurz.

Czy zatem warto kupić odkurzacz stojący? (Odkurzacz stojące to odkurzacze pionowe) Na pewno pozwoli on nam na odciążenie pleców, co już samo w sobie jest dużym plusem. Jednak odkurzacz przewodowy pionowy ogranicza nas przewodem, przez co musimy uważać, żeby się nie potknąć.

 

pixelpixelpixelpixel