Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze bezprzewodowe akumulatorowe

( ilość produktów: 85 )

Odkurzacze bezprzewodowe akumulatorowe to bez wątpienia sprzęty które sprawiają, że nasze codzienne obowiązki domowe stają się o wiele prostsze, dzięki akumulatorowi mogą działać bez podłączenia do prądu, nawet 30 do 40 minut! Zdecydowanie jest to jeden z lepszych sprzętów jakie można wykorzystywać do utrzymania porządku w domu, jednak czy znajdziemy gdzieś tani odkurzacz bezprzewodowy?

Odpowiedź to: Tak! Istnieje wiele firm które oferują nam odkurzacz bez kabla za rozsądną cenę, często można spotkać szyldy na stronach internetowych z informacją ,,odkurzacz bezprzewodowy promocja!”. Sprzęty te różnią się od robotów sprzątających. Jakie są między nimi różnice? Otóż robot sprzątający, odkurzacz zazwyczaj kojarzy nam się z i-Robotem i słusznie! Robot odkurzacz jest dużym ułatwieniem, pozwala nam zaoszczędzić kilka godzin które moglibyśmy wykorzystać na odkurzanie powierzchni płaskich w ciągu roku. Jednak odkurzacz samojeżdżący nie poradzi sobie z odkurzaniem powierzchni blisko krawędzi lub w rogach pomieszczenia. 

Co w takich sytuacjach należy zrobić? Otóż w tym momencie z pomocą przychodzi nam odkurzacz akumulatorowy. To wspaniałe urządzenie występuje w kilku wariantach:

Odkurzacz na baterie (akumulator) – Najprostsza wersja odkurzacza na akumulator, nie posiada on zazwyczaj żadnych dodatkowych funkcji, jest to jedna bryła odkurzacza z regulacją mocy a ładowanie następuje poprzez przewód lub stację ładującą.

Odkurzacz bezprzewodowe 2w1to sprzęt który powinien mieć każdy fan motoryzacji lub posiadacz auta, właściwie są to dwa odkurzacze w jednym! Możliwość ,,wyciągnięcia” sprzętu z jego pełnej obudowy, pozwala nam zamienić go w poręczny, bezprzewodowy odkurzacz. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych szczotek (np. szczelinowych czy z dodatkowym włosiem).

Odkurzacz bezworkowy bezprzewodowyZdecydowanie ulubiony odkurzacz większości klientów. Jego budowa pozwala nam na pozbycie się uciążliwego wymieniania starych, zapełnionych worków kurzem i piaskiem. Zgrabnie zamontowane pojemniki na odpady wypinają się łatwo z odkurzacza, a otwierana pokrywa pojemnika na kurz pozwala na szybkie i łatwe opróżnienie zbiornika.

Posiadanie w domu odkurzacza bezprzewodowego pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i miejsce. Większość odkurzaczy posiada swoje stacje ładujące (jak odkurzacze Boscha) lub uchwyty do montowania na ścianę (jak te od Xiaomi)które pozwalają na dyskretne schowanie ich poza zasięgiem naszego wzroku, na przykład w szafie.
 

pixelpixelpixelpixel