Darmowa dostawa od 100 zł!
*dotyczy tylko przedpłaty

infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00

Klimatyzatory outlet i promocje

( ilość produktów: 1 )

Nadchodzą gorące dni, czy zatem zaopatrzyliście się na nadchodzące upały? Wiatraki mniejsze oraz większe tylko tną gorące już powietrze w mieszkaniu. Warto jednak zainwestować w klimatyzator, pozwoli on na poczucie chłodu w upalne dni.

Jednak czy jesteśmy zmuszeni montować klimatyzator ścienny? Sztywne zamontowanie do ściany pomimo swojej funkcjonalności, sprawia, że zmuszeni jesteśmy zainwestować w usługi instalatora, a przy tym, wprowadzić ingerencję w ścianę mieszkania.

Klimatyzatory przenośne nie wymagają od nas takiego działania, poprzez swoją budowę wystarczy postawić go, włączyć i już możemy cieszyć się chłodnym powietrzem.

Jednak urządzenie takie byłoby nieużyteczne w dni inne niż letnie, dlatego też, zdecydowano na zwiększenie funkcjonalności urządzeń. Nowe urządzenia posiadają w swoim działaniu opcję grzania, dzięki czemu możemy korzystać z urządzenia o każdej porze dnia i nocy, nie zwracając uwagi na to, jaki mamy dzień w roku.

Klimatyzator outletowy pozwala na cieszenie się produktem równie dobrze jak całkowicie nowym. Jedyne czego potrzebujemy to czynnik chłodzący i prąd z gniazdka.

 

pixelpixelpixelpixel