Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klasy produktów

Na czym polegają klasy produktów?

Nasze produkty dzielimy na dwie klasy towarów:

 

  • Klasa 1: Produkty nowe, z gwarancją, nieużywane z wystaw sklepowych, pozbawione większych skaz, ewentualne braki w wyposażeniu wypisane są przy każdym produkcie, opakowanie oryginalne lub zastępcze.

 

  • Klasa 2: Produkty poprezentacyjne, z gwarancją, mogą nosić drobne ślady użytkowania, ewentualne braki w wyposażeniu wypisane są przy każdym produkcie, opakowanie oryginalne lub zastępcze.

 

Czy są to produkty sprawne?

Tak, wszystkie produkty zanim trafią na stronę www.outletrtvagd.pl są sprawdzane i testowane. Każdy produkt posiada również gwarancję "door to door" na okres 2 lat. Oferowane towary są sprawne i gotowe do użycia.

 

Czy produkty są używane?

Towary klasy 1 są produktami nieużywanymi. Ponieważ produkty klasy 2 pochodzą często z różnych prezentacji i pokazów noszą ślady użytkowania. Produkty te są sprawdzane, czyszczone i przygotowane do wysyłki. Mogą czasem jednak wystąpić drobne ślady użytkowania.

 

Czy klasa 2 też posiada gwarancję?

Tak, wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają gwarancję. Zarówno towary nowe klasy 1 jak i produkty klasy 2. Gwarancja w naszym sklepie wynosi 2 lata.

 

Czy produkty są uszkodzone, porysowane?

Produkty w klasie 1 są pozbawione wad. W rzadkich przypadkach jeśli występuje jakieś niewielkie uszkodzenie jest one zawsze dokładnie opisane przy produkcie. Jeśli opis nie zawiera takich informacji oznacza to, że towar jest pozbawiony wad. W klasie 2 produkty posiadają drobne ryski na obudowie. W przypadku większych uszkodzeń takich jak pęknięcie czy odłamanie taka informacja widnieje przy produkcie. Jeśli nie ma w opisie takich informacji produkt nie posiada większych wad.

 

Czy wszystko jest kompletne?

W przypadku braku istotnego elementu taka informacja zawsze widnieje przy produkcie. Jeśli takiej informacji nie ma to znaczy, że produkt jest kompletny. Czasem niektóre produkty posiadają drobne akcesoria takie jak na przykład miarka do kawy przy ekspresach, czy pędzelek dołączany do maszynek do włosów. Tak drobne elementy, które nie mają wpływu na pracę urządzenia mogą nie występować w zestawie.

Czy jest oryginalne opakowanie?

W większości opakowania są oryginalne. Niektóre opakowania mogą być uszkodzone lub wymienione na zastępcze. Przed wysyłką produkty są odpowiednio przygotowywane do wysyłki i starannie pakowane aby dotarły bezpiecznie do państwa.

 

Co oznaczają klasy produktów:

Klasa 1

Klasa 2

1. Wygląd ogólny

Produkty klasy 1 to produkty pozbawione widocznych skaz wizualnych. Produkty klasy 2 na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo dobrze. Posiadają jednak mikro zarysowania, które możemy dostrzec przyglądając się bliżej. W codziennym użytkowaniu nie sposób dostrzec różnicy.

 

2. Wygląd z bliska

Brak zarysowań oraz innych uszkodzeń. Niektóre produkty stały na wystawie sklepowej lub były otwierane na potrzeby sprawdzenia produktu tak jak na przykład w sklepach tradycyjnych. Produkty klasy 2 to takie, które na przykład służyły na prezentacjach. Potem trafiają do wyspecjalizowanego serwisu, są czyszczone aż wreszcie trafiają do sprzedaży. Produkty takie mimo czyszczenia mogą nosić drobne ślady użytkowania (np. przebarwienia po kawie lub ryski).

 

3. Uszkodzenia obudowy i wady

Produkty czasem mogą posiadać uszkodzenia obudowy, na przykład odłamanie, odprysk farby lub pęknięcie (powstałe na przykład przy transporcie). Nie mają one żadnego wpływu na prace. Takie produkty są bardziej przecenione i potrafią sięgać nawet do 70% ceny katalogowej. Jeśli takie uszkodzenie występuje jest ono zawsze opisane w opisie produktu. Jeśli w opisie nie ma informacji o takich uszkodzeniach to znaczy, że produkt nie posiada uszkodzeń.

 

4. Polskie wtyczki

Nasze produkty posiadają TYLKO POLSKIE WTYCZKI. Nie prowadzimy sprzedaży produktów angielskich dzięki czemu kupując u nas nie ma potrzeby posiadania dodatkowych przejściówek.

 

5. Opakowanie

Opakowania z reguły są oryginalne. Kartony były otwierane i niektóre mogą być lekko uszkodzone. Czasem produkty są przepakowywane do świeżych kartonów (nieoryginalnych). Przed wysyłką dodatkowo opakowania są wypełniane oraz foliowane dzięki czemu mamy pewność, że produkt dotrze w całości.

 

pixelpixelpixelpixel