Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prasowalnice parowe

( ilość produktów: 27 )

PRASOWALNICE PAROWE

Kiedyś żelazka, dziś prasowalnice parowe! Mimo to, że żelazka bezsprzecznie są jednym z podstawowych urządzeń w domu do prasowania ubrań, to z całą pewnością można przyznać, że wypierają je coraz to bardziej prasowalnice parowe.

CZYM JEST WŁAŚCIWIE PRASOWALNICA PAROWA?

To urządzenie, które za pomocą pary prasuje bądź wygładza ubrania, firany itp. Urządzenia te charakteryzują się szybką gotowością do pracy, mocnym wybuchem pary, oraz niezwykłą praktycznością.

CZYM PRASOWALNICA WYRÓŻNIA SIĘ OD ZWYKŁEGO ŻELAZKA?

No właśnie żelazko jest zwykłe, a parownica nieprzeciętna. Dzięki niej, nie musimy wcale rozkładać deski do prasowania! Wystarczy rozwiesić ubrania na wieszakach a firanki na karniszach, by je wyprasować bez najmniejszej trudności. Jest to szczególnie przydatne przy dużych nieporęcznych materiałach, oraz trudnych do rozłożenia na desce!

Parownice to rewolucja w domach każdego, kto je posiada. Dzięki niej można zaoszczędzić i czas i nerwy!

Jak prasować żelazkiem parowym? Przede wszystkim trzeba zachowywać się zgodnie z instrukcją w opakowaniu, by zachować wszelkie zasady ostrożności. Z wodą i prądem nie ma żartów! A żeby była para, musi być i woda! Tylko nie zapachowa, perfumowana czy jakaś inna nietypowa. Ważne, by była destylowana lub demineralizowana.

JAKIE WYRÓŻNIAMY PRASOWALNICE PAROWE I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE?

Z całą pewnością przy wyborze prasowalnicy parowej domowej należy zwrócić uwagę na:

  • moc

  • pojemność

  • wytwarzanie pary

  • funkcje

  • czas pracy

  • oraz rodzaj urządzenia

W naszym asortymencie znajdziecie prasowalnicę parową stojącą, prasowalnicę parową profesjonalną, prasowalnicę parową do koszul, czy prasowalnicę parową do firan. Bez wątpienia, możemy zaprezentować państwu świetną i niedrogą prasowalnicę parową Philips, (zobacz TUTAJ). Ta prasowalnica Philips, wyróżnia się szybką gotowością do pracy, lekkością, składaną rączką, oraz łatwością wygładzania zagnieceń!

Jeśli nadal prasujecie tylko i wyłącznie zwykłym żelazkiem, koniecznie zaopatrzcie się w jedno z prasowalnic parowych do ubrań. Z całą pewnością, zmieni to wasze podejście do prasowania, na lepsze!

 

pixelpixelpixelpixel