Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozostałe sprzęty kuchenne

( ilość produktów: 28 )

Co znajdziecie w naszej zakładce pozostały drobny sprzęt kuchenny? Na pewno więcej niż byście się spodziewali! Znajdziecie tu wszystko czego nie byliśmy stanie wypisać do pozostałych kategorii. Jeśli chodzą wam po głowie jakieś ciekawe urządzenia kuchenne, to zdecydowanie jest to dla was najlepsza kategoria.

Urządzenia kuchenne takie jak kruszarka do lodu czy nalewak do piwa to sprzęty kuchenne bez których część naszych klientów nie potrafi żyć. Jednak to nie tylko one znajdą się przed waszym wzrokiem. Maszynka do robienia makaronu czy też popcornu to te sprzęty, których nie widujemy codziennie, jednak na pewno robią wrażenie. Korzystanie z tej drugiej na wieczornej imprezie na pewno rozbudzi towarzystwo, a nawet wprawi w osłupienie przy pierwszym kontakcie.

Wiecie jaki sprzęt jest bardzo często wykorzystywany jesienią? Suszarka do żywności, nasi dziadkowie suszyli na nich nie tylko owoce ale również i grzyby, których w okresie deszczowym rośnie nie mała ilość. Jeśli jesteście fanami grzybobrania, to zdecydowanie powinniśmy zaopatrzyć się w nie jedną taką maszynkę.

Jednak i dla przedsiębiorców znajdzie się co nieco w tej zakładce. Kombiwary które są nieczęsto spotykane na pewno dodadzą smaku do waszych potraw, natomiast nalewaki do piwa mogą zastąpić standardowy sposób nalewania piwa z tak zwanego „kija”. Zaparzacz do herbaty ułatwi obsługę klientów w hotelu/restauracji, natomiast fontanna do czekolady lub serowego founde na pewno doda uroku do stolika bankietowego.

Znajduje się w niej nawet cyrkulator! Jest to urządzenie którego działanie polega na gotowaniu w niskiej temperaturze pod próżnią. Przygotowane w nim potrawy oprócz tego, że będą idealnie, równomiernie przypieczone, a dodatkowo potrawa przejdzie idealnie wszystkimi przyprawami.

Urządzenie posiada w sobie zegar, alarm niskiego poziomu wody, dodatkowo można wykorzystywać w nim worki różnych firm, nie trzeba korzystać tylko i wyłącznie z dedykowanej firmy. Systemy bezpieczeństwa i te które mają ułatwiać korzystania sprawią, że korzystanie z cyrkulatora będzie nie tylko proste, ale i przyjemne.

 

pixelpixelpixelpixel