Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żelazka ze stacją parową

( ilość produktów: 4 )

ŻELAZKA ZE STACJĄ PAROWĄ

Czy słyszeliście już o żelazkach ze stacją parową? A może takowe już posiadacie i wiecie jak wiele zalet niesie za sobą prasowanie tym urządzeniem?! Jeśli jednak nie macie i nadal prasujecie zwykłym żelazkiem, zapraszamy do czytania dalej!

NIejednokrotnie traciliście cierpliwość, czas i nerwy, podczas prasowania ubrań czy innych tkanin, które nie do końca chciały się wygładzić, nawet po długich próbach prasowania. Żelazko ze stacją parową odmieni ten stan! Mając je, już nigdy nie będziecie musieli złościć się patrząc na całą stertę prasowania!

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ ŻELAZKA ZE STACJĄ PARY?

W odróżnieniu od zwykłych żelazek parowych, te posiadają osobną stację parową, czyli taki mały bojler, z którego pod ciśnieniem bucha para. Jednocześnie, gdy stacja parowa nie jest uruchomiona, to może stanowić stojak dla żelazka. Ta forma prasowania, za pomocą silnie buchającej pary uskuteczni Twoje prasowanie oraz znacznie je przyspieszy. Możesz korzystać z funkcji prasowania w pionie bądź w poziomie.

Żelazko z bazą parową ma wiele zalet. Między innymi dzięki parze, nie dotykamy żelazkiem bezpośrednio ubrań i przez to nie przyczyniamy się do ich uszkodzeń, np. w postaci przypalenia. Kolejną zaletą, szczególnie ważną kiedy się ma w domu malutkie dzieci, jest fakt - że wygenerowana gorąca para, niszczy bakterie i drobnoustroje. Co więcej, Twoje ubrania będą o wiele bardziej dokładnie uprasowane, bez większego wysiłku i straty czasu!

CZY ŻELAZKA PAROWE ZE STACJĄ SĄ DROGIE?

Z całą pewnością ich cena przewyższa ceny zwykłych żelazek. Aczkolwiek w Naszym outletowym asortymencie mamy atrakcyjne ceny jak np. TUTAJ, czy TUTAJ. Natomiast najdroższymi na chwilę obecną żelazkami ze stacjami parowymi są: zobacz TUTAJ oraz TUTAJ. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami z tej kategorii, by wybrać najlepszy model żelazka ze stacją parową. Kiedy już wybierzecie i kupicie któryś z przedstawianych modeli, to po jego użyciu - polubicie prasowanie!

pixelpixelpixelpixel