Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spieniacze do mleka

( ilość produktów: 7 )

Jesteś amatorem kawy z mlekiem? W takim razie przyda Ci się najlepszy spieniacz do mleka! Urządzenie to sprawi, że przygotowana przez ciebie kawa będzie posiadała przepyszną kremową piankę.

Jaki spieniacz do mleka wybrać? Decydując się na to urządzenie, pomimo niskiej ceny, warto sprawdzić z jakiego tworzywa jest wykonany. Jeśli obudowa zbytnio się wygina lub jest łatwa do złamania, wtedy z łatwością uszkodzimy swoje urządzenie, a nikt przecież nie chce pozbywać się dopiero co zakupionego sprzętu. Spieniacz do mleka na prąd mieści w sobie około 300ml mleka, wystarczy to na dwie (lub jeśli ktoś lubi mocno mleczną) jedną kawę. Dlatego też, przy wyborze polecamy zapoznać się z pojemnością urządzenia, gdyż trafiają się również wersje 150ml.

Nasze urządzenie do ubijania mleka do kawy często potrafi ubijać mleko zarówno na ciepło jak i na zimno. Zimne mleko stanowczo obniża temperaturę napoju, dlatego też, w zimowe poranki nie mają dużo popytu. Jednak decydując się na elektryczny spieniacz do mleka z podgrzewaczem, możemy rozkoszować się gorącą kawą z mleczną pianką (warto nadmienić, że funkcja pienienia działa zarówno z podgrzewaczem jak i bez niezależnie). Funkcje te znajdziemy zarówno w sprzętach typu indukcyjny spieniacz do mleka jak i elektryczny spieniacz do kawy.

 

pixelpixelpixelpixel