Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Małe piekarniki elektryczne wolnostojące

( ilość produktów: 36 )

Mini piekarnik elektryczny jest świetnym produktem do małych mieszkań lub restauracji. Swoją budową przypomina mały piekarnik elektryczny wolnostojący, pozwalając na zabranie go ze sobą nawet na wakacje nad morzem, lub wyjazdem na działkę.

Jest połączeniem funkcjonalności kuchenki mikrofalowej i piekarnika, funkcje takie jak rozmrażanie lub opiekanie są w tych czasach standardem. Przeglądając takie strony jak RTV EURO AGD czy naszą OutletRTVAGD możecie trafić na dobry mini piekarnik, który będzie wam służył przez następne lata. Przeglądając zakładki RTV AGD mini piekarnik nie jest oczywistym wyborem, sama nazwa mini już odpycha klienta od zakupu, jednak to właśnie to słowo uświadamia nam, jak dobrze zaprojektowany jest to produkt.

Mini piekarnik elektryczny z grillem i termoobiegiem nie tylko łączy w sobie piekarnik, ale i grilla, możliwości w nim są prawie nieograniczone, a w niektórych przypadkach jest on w stanie zastąpić nawet dobry piekarnik wolnostojący. Decydując się na zakup mini piekarnika należy zwrócić uwagę na moc, gdyż nie jest ona taka oczywista. Piekarniki o mocy poniżej 1500W mogą nie poradzić sobie z przyrządzeniem mięs lub ryb, jednak nie powinny mieć problemu z pieczeniem ciast.

 

pixelpixelpixelpixel