Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Domowe grille elektryczne

( ilość produktów: 79 )

Dlaczego duży grill elektryczny jest lepszy od swojego konwencjonalnego odpowiednika? Bo możesz z niego korzystać niezależnie od pogody i pory dnia! Nie ogranicza Cię pora roku ani potrzeba wychodzenia z domu, możesz przygotować swoje pyszne posiłki grillowe w zaciszu swojego domu!

Grill elektryczny z wymiennymi płytkami sprawdza się doskonale, pozwala na wybór odpowiedniej płyty i kształtu do potrzeb, zwiększając możliwości grilla do maximum. Na jakiej zasadzie działa? Pod płytą pokrytą teflonem znajdują się grzałki odpowiedzialne za dostarczenie odpowiedniej temperatury. Teflonowa warstwa zapewnia nieprzywieranie potraw do grilla, pozwalając, żeby mięso grillowało się bez przeszkód.

Istnieje wiele różnych rodzajów grilla, są takie z funkcjami inteligentnego grillowania, standardowe składające się z niewymiennych płyt, grille mniejsze oraz większe. Jaki jest najlepszy grill elektryczny?

Wybór najlepszego elektrycznego grilla domowego, tak jak wielu innych produktów, jest wyborem subiektywnym. W grę wchodzi rozmiar, pobór mocy, wymienność płyt i wiele innych czynników. Warto jednak pamiętać, że możliwość wyjęcia płyty z grilla ułatwia jego czyszczenie, rozmiar ma znaczenie w przypadku ilości osób w mieszkaniu - a pobór mocy od upodobań.

W niektórych modelach grillów elektrycznych istnieje funkcja która pozwala grillowi na wykrycie grubości mięsa i dobranie odpowiedniej temperatury. Co ciekawe, po tym, jak mięso zostanie już odpowiednio zgrillowane, grill nam o sobie przypomni wydając dźwięk! Zacznie się wyłączać a dodatkowe wiatraki rozpoczną chłodzenie powierzchni grilla.

Zastosowanie grilla elektrycznego ogranicza się praktycznie tylko do wyobraźni, jeśli się chce, można w nim przyrządzić prawie wszystko. Od mięsa, przez warzywa do jajek. Pokrętło regulacji temperatury znajdujące się na grillu jest umiejscowione w miejscu nienagrzewającym się, przez co nie trzeba się martwić o poparzenie przy zmianie temperatury. Sytuacja ma się tak samo do rączki, wystająca część pokrywy grilla nie ma styczności z żadnym z elementów nagrzewających się.
 

pixelpixelpixelpixel