Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Parowary i garnki elektryczne i zupowary

( ilość produktów: 27 )

Najlepszy parowar? Żeby określić czy jest najlepszy najpierw trzeba wiedzieć czym jest parowar, podczas gotowania wody wydziela się para wodna, swoją temperaturą osiąga poziom zbliżony do wrzątku, jednak uchodząc w atmosferę bardzo szybko ją wytraca.

Warto nadmienić, że jedzenie na niej przygotowywane nie traci swoich składników gdyż nie jest wymywane z potraw, dzięki czemu jest jedną z najzdrowszych sposobów na przygotowywanie posiłków. Parowary to w dużym skrócie garnki elektryczne do gotowania na parze. Jednak garnki elektryczne do gotowania występują w wielu wersjach. Garnki elektryczne wielofunkcyjne to te, które spotykamy najczęściej, mogą one służyć nie tylko do gotowania na parze, a posiadają wiele innych zastosowań.

Jednym z modeli jest zupowar z funkcją blendera, to urządzenie nie tylko służy do gotowania wody i produktów do niej potrzebnych, ale i pokroi całe warzywa! Kolejny sprzęt który ma nas odciążyć i zapewnić nam dużo więcej czasu na nasze potrzeby. Czy jest to towar warty zakupu? Uważamy, że jak najbardziej tak.

 

pixelpixelpixelpixel