Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tanie odkurzacze workowe

( ilość produktów: 11 )

TANIE ODKURZACZE WORKOWE

Tradycyjne odkurzacze workowe, znane są już od dawien dawna! Co prawda, w miarę upływu czasu, technologia także poszła na przód i wymyśliła np. odkurzacze bezworkowe, wielofunkcyjne, a nawet roboty sprzątające! Nie znaczy to jednak, że klasyczne, tradycyjne workowe odkurzacze odeszły w zapomnienie i niepamięć. Wprost przeciwnie, nadal cieszą się wielką popularnością nie tylko wśród starszych osób, jak mogłoby się wydawać, ale także wśród młodych pokoleń.

Jakie odkurzacze workowe można znaleźć w Naszym asortymencie i czym się charakteryzują?

W naszym asortymencie agd odkurzacze, wyróżniamy podzielność na:

 • małe odkurzacze workowe

 • duże odkurzacze workowe

 • producenta, np: Rowenta, Siemens czy Amazon Basics

 • moc, np: 450W, 700W czy 800W a także odkurzacz o mocy 2000W czy odkurzacz 1700W.

 • klasę energetyczną A lub B

 • klasę skuteczności odkurzania dywanów od A do E

 • klasę skuteczności odkurzania podłóg twardych np. A, C, D

 • klasę reemisji kurzu A lub B

 • poziom hałasu od 64 dB do 85 dB

 • pojemność od 1l do 5l

 • zasięg pracy

 • załączone ssawki: może być np. specjalna do zwierzęcej sierści, bądź szczelinowa, tapicerska, czy parkietowa

 • kolor - choć to najmniej istotny szczegół przy wyborze np. mocnego odkurzacza workowego bądź odkurzacza w promocji, to czasem jednak bywa istotny.

Zachęcamy Was zatem do skorzystania z filtrów po boku strony przy dziale: odkurzacze workowe i dopasuje swoje oczekiwania do parametrów urządzenia. Dzięki nim znajdziecie taki odkurzacz o jakim marzycie.

Czy znajdę tutaj naprawdę tani odkurzacz workowy?

Oczywiście, że tak! W Naszym outletowym asortymencie znajdziecie zarówno tanie odkurzacze workowe jak i odkurzacz w promocji. W tym momencie jest to np. TAKI, lub TAKI. Koniecznie sprawdzajcie Nasze zakładki z artykułami agd w tym przypadku odkurzacze, gdzie uda Wam się złapać urządzenie w promocji! Trzeba zaznaczyć, że tanie odkurzacze też są bardzo dobrymi urządzeniami sprzątającymi, różnią się nieco od tych droższych np. mocą. Dla przykładu odkurzacz workowy 2000W, będzie kosztował więcej niż ten o mocy 800 W. Sami zdecydujcie jaką moc odkurzacza potrzebujecie. Może traficie na któreś odkurzacze euro agd, gdzie dostępny będzie odkurzacz bosch 200W lub Siemens 600W. Od koloru do wyboru! Zapraszamy do zakupu!

Pamiętajcie, aby przy okazji kupna odkurzacza workowego, zakupić również zapas worków! Będą Wam z pewnością potrzebne by cieszyć się sprawnym odkurzaniem Twojego wnętrza! Takie worki również możesz u nas zakupić, np. TAKIE. Koniecznie sprawdźcie najpierw, czy worki pasują do wybranego przez Was modelu odkurzacza workowego. Należy również pamiętać, że odkurzacz, który powiedzmy w połowie jest już napełniony kurzem i innymi śmieciami, może być mniej wydajny. Należy pamiętać o w miarę regularnym wymienianiu worka w odkurzaczu.

Odkurzacze workowe mogą szczycić się taką zaletą, że wydalane powietrze z odkurzacza jest podwójnie czyste. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno w samym odkurzaczu jak i w worku jest filtr. Nie ma też dużego kontaktu z kurzem przy wyrzucaniu worka ze śmieciami, tak jak jest to w przypadku odkurzaczy bezworkowych. Zapraszamy do zakupów!

pixelpixelpixelpixel