Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kuchenki mikrofalowe

( ilość produktów: 30 )

Kuchenka mikrofalowa najlepsza jest wtedy, kiedy chcesz odgrzać sobie posiłek z dnia wczorajszego. Kiedy zamiast podgrzewać cały garnek zupy, możesz odgrzać jeden talerz.

Można odmrozić mrożonki dużo szybciej, a w niektórych przypadkach nawet przygotować jedzenie na świeżo. Wydajność zależy od mocy i zastosowanych technologii, można regulować temperaturę mikrofali, tym samym pobór mocy. Oprócz walorów funkcjonalnych ważne są również walory estetyczne, uroku kuchni doda umiejscowiona w rogu kuchenka mikrofalowa czarna wolnostojąca, lub ewentualnie ekspres do kawy.

Jeśli zadałeś sobie pytanie, kuchenka mikrofalowa jaką kupić, to możemy Ci doradzić, żebyś wybrał tą, która będzie miała regulację mocy, dodatkowe funkcje odmrażania i w niektórych przypadkach nawet grillowania. Czy kuchenka mikrofalowa się zużywa? Oczywiście, zużywa się jak każdy inny sprzęt, jednak trwa to tak długo, że mikrofala starczy Ci na najbliższą dekadę. Kuchenka mikrofalowa outlet czy też zafoliowana będzie działać w ten sam sposób, a przygotowanie w niej posiłków będzie tak samo proste.

pixelpixelpixelpixel