Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekspresy na kapsułki i saszetki

( ilość produktów: 6 )

Ekspres do kawy na saszetki. Zdecydowanie właściwy produkt dla fanów kawy z jednego kliknięcia. Dzięki zastosowanej technologii ekspres na saszetki przygotuje dla nas kawę bez większego wkładu czasowego. Zastosowana technologia sprawia, że kawa z saszetek jest delikatniejsza i bardziej kremowa od swojego odpowiednika z ekspresu kapsułkowego. Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla laików kawowych, nie trzeba być baristą, żeby cieszyć się pyszną kremową kawą.

Na jaki ekspres na saszetki lub na jaki ekspres na kapsułki powinniśmy się zdecydować przy zakupie? Przy obu ekspresach, powinniśmy zwrócić uwagę na pobór mocy, im większy tym lepiej urządzenie będzie mogło działać. Następną kategorią jest ciśnienie, wyższe ciśnienie oznacza bardziej wyrazistą kawę. Możliwość parzenia wielu kaw jednocześnie – dodatkowy atut, pozwalający na przywitanie gości szybką wyrazistą kawą z jednej saszetki/kapsułki. Sposób czyszczenia – automatyczne odkamienianie czy demontowany blok zaparzacza. Jeśli nadal zastanawiacie się na jaki ekspres kapsułkowy powinniście się zdecydować, polecamy ekspres kapsułkowy ze spieniaczem w wersji z dyszą spieniającą. Jest ona mniej wygodna, jednak dużo łatwiejsza w utrzymaniu czystości, wymaga od nas wykorzystania stalowych dzbanków do pienienia mleka. Tani ekspres na kapsułki możemy kupić już za około 110zł, jednak jeśli chcemy kupić troszkę droższy sprzęt powinniśmy mieć na uwadze chociażby ekspres na kapsułki nespresso.

Jaki ekspres na kapsułki byśmy nie kupili, nie uchroni nas to przed jego prawidłowym utrzymaniem. Regularna konserwacja w formie odkamieniania pozwoli na cieszenie się ekspresem przez następne kilka lat. Warto nadmienić, że należy go czyścić odpowiednimi środkami które są dla urządzenia dedykowane.

Jeśli nadal nie jesteście pewni jaki wybrać ekspres do kawy na kapsułki, polecamy skorzystanie z zewnętrznych stron z rankingiem tych produktów. Pozwolą wam one na sprawdzenie ich mocnych jak i słabych stron, dzięki czemu będziecie mieć pewność co do właściwego wyboru.

 

pixelpixelpixelpixel