Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozdrabniacze, tarki i szatkownice

( ilość produktów: 3 )

Tarki i szatkownice już od naszych najmłodszych lat są u nas w rodzinie częstymi gośćmi, nasze babcie robiły za ich pomocą sałatki, później nasze mamy a teraz my. Jednak poza przygotowywaniem standardowych sałatek szatkownice i tarki mają inne zastosowania, mogą służyć do rozdrabniania innych produktów. Szatkownica krajalnica do warzyw elektryczna, produkt który wykorzystując energię elektryczną z gniazdka minimalizuje nasz wysiłek, a za to świetnie kroi lub szatkuje warzywa. Przygotowane w ten sposób produkty pozostają już tylko do dodania do misy.

Multi szatkownica swoim działaniem potrafi zastąpić rozdrabniacz do owoców czy też rozdrabniacz do jedzenia. Warto jednak pamiętać, że po każdym użyciu należy je dokładnie czyścić, żeby pozostałości po przygotowywanych warzywach, posiłkach lub owocach nie odłożyły się na ostrzach lub w rogach pojemnika.

Wymienne ostrza pozwalają na wykorzystanie szerokiej gamy produktów do szatkowania lub rozdrabniania, w tym orzechy i mięso. System zabezpieczeń zapewnia bezpieczne użycie i utrzymuje ostrza w odpowiednich miejscach uniemożliwiając im przypadkowe wyskoczenie z prowadnic, sprawiając, że użytkowanie jest nie tylko przyjemne ale i bezpieczne.

 

pixelpixelpixelpixel