Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B
Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B

Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B

 • Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B wyróżnia się elegancją – wpływają na to wykorzystane kolory oraz akcenty ze stali. Ma uniwersalny charakter, dzięki czemu dopełni Twoje otoczenie.
Cena katalogowa538,00 zł
Cena outletowa 278,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
niedostepny
niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Ekspres na kapsułki NESPRESSO Krups Vertuo XN910B

Vertuo wyróżnia się elegancją – wpływają na to wykorzystane kolory oraz akcenty ze stali. Ma uniwersalny charakter, dzięki czemu dopełni Twoje otoczenie. Ekspres został stworzony z wykorzystaniem 54% tworzyw sztucznych, pochodzących z recyklingu. Dzięki kablowi o długości aż 75 cm z łatwością ustawisz go w wybranym przez siebie miejscu. Waga ekspresu to jedynie 4 kg, co pozwoli Ci także na jego bezproblemowy transport.

Ekspres kapsułkowy Vertuo Next marki KRUPS przenosi parzenie kawy na wyższy poziom! Bez względu na to czy masz ochotę na poranną kawę w kubku, małe espresso podczas lunchu czy popołudniowe Gran Lungo, możesz liczyć na niezawodny ekspres Vertuo Next. Dzięki możliwości wyboru spośród 5 wysokości wylewki, za jednym dotknięciem przygotujesz dokładnie taką ilość kawy, na jaką masz ochotę. Technologia Centrifusion™ pozwala odczytać kod kreskowy z kapsułki i dostosować proces parzenia do rodzaju kawy. Dzięki temu wydobędziesz z niej pełnię smaku i aromatu.

By sprostać Twoim wymaganiom ekspres Vertuo Next jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, a chromowane akcenty sprawiają, że pasuje do każdej kuchni. W ramach dbałości marki o środowisko, ekspres został w 54% wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. To jeszcze nie wszystko - aby zwiększyć komfort użytkowania urządzenie łączy sią z Wi-Fi i Bluetooth w celu automatycznego zaktualizowania oprogramowania. To zupełnie nowy poziom parzenia kawy!  

Ekspresy do kawy Vertuo wykorzystują opatentowaną technologię ekstrakcji opracowaną przez Nespresso znaną jako Centrifusion™. Technologia Centrifusion obraca kawę do 7000 obrotów na minutę, mieszając ją z wodą i produkując doskonałe wyniki w filiżance dla każdej mieszanki.

Vertuo wykorzystuje inteligentny system ekstrakcji, który rozpoznaje każdą kapsułkę dzięki kodowi kresowemu na krawędzi. Oznacza to, że parametry parzenia każdej kapsułki są regulowane przez maszynę w zależności od wybranego trybu. Nie ma potrzeby zmiany ustawień by uzyskać najlepszy efekt - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Vertuo zaspokaja potrzeby osób, które lubią duże kawy o wysokiej jakości, ale mają też ochotę na kawy o innej wielkości, takie jak Espresso, podwójne Espresso, Gran Lungo, Mug czy Karafka. Vertuo oferuje wybór 27 mieszanek kaw o różnych rozmiarach. Original oferuje wysokiej jakości kawy Espresso i Lungo, które można stosować ze spieniaczami Nespresso Aeroccino, a także ekspresy z wbudowanymi pojemnikami na mleko, z których można uzyskać także Cappuccino i Latte.

Vertuo stworzy w Polsce nowy segment kawy wysokiej jakości. System Vertuo rewolucjonizuje sposób parzenia kawy dzięki technologii Centrifusion i ofercie kapsułek, które razem umożliwiają uzyskanie kaw różnej wielkości: od Espresso po duży kubek. System Vertuo jest też bardzo łatwy w użyciu, ponieważ automatycznie rozpoznaje parzoną mieszankę kawy, a następnie dostosowuje parametry ekstrakcji, aby przygotować idealną kawę wykończoną jedwabistą i obfitą cremą — oznaką wysokiej jakości kawy.

Duża warstwa cremy wyróżnia system Vertuo. Znajdziesz ją na powierzchni świeżo zaparzonej kawy. Pozwala zachować na dłużej wyjątkowe aromaty oraz ciepło kawy, dzięki czemu zyskujesz kawowy napój o intensywnym smaku i wyjątkowych właściwościach.

Kawę z tego ekspresu możesz pić bez wyrzutów sumienia, bowiem klasa energetyczna A+ pozwala widocznie obniżyć zużycie prądu. W trosce o Twoją wygodę, pojemnik na wodę ma pojemność aż 1,1 l.

Właściwości:

 • Moc: 1500 W
 • Pojemność: 1,1 l
 • Długość kabla: 75 cm
 • Automatyczne usunięcie zużytych kapsułek
 • Długość przewodu [m]: 1.1
 • Energooszczędny włącznik czasowy
 • Nóżki antypoślizgowe
 • Obudowa z tworzywa ABS
 • Przezroczysty zbiornik na wodę
 • Ręczna regulacja wysokości tacy
 • Szybki Thermoblock
 • Szybkie nagrzewanie
 • Wyjmowana kratka ociekowa
 • Wyjmowany pojemnik na zużyte kapsuły
 • Wyjmowany zbiornik na wodę
 • Automatyczne wyłączanie
 • Funkcja oszczędzania energii
 • Funkcja przypominania o konieczności odkamienienia
 • Programowanie czasu wyłączania

Klasa 2

 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

KlasaKlasa 2
Marka
Symbol
3016661156885
Kolor
czarny
Rodzaj kapsułek
NESPRESSO
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel