infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -40%
 • lata gwarancji
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450
Robot myjący ZACO W450

Robot myjący ZACO W450

 • Dzięki aplikacji ZACO Home możliwe jest śledzenie pracy w czasie rzeczywistym, regulacja ilości wody, prędkości jazdy i obrotów szczotki oraz wiele więcej.
Kod produktu: 4260522140950
969,00 zł
/ szt.
1 626,00 zł

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

ZACO W450 to inteligentny, cichy robot myjący podłogi na mokro z nawigacją PanoView 360°, który precyzyjnie i skutecznie usuwa nawet uporczywe plamy ze wszystkich rodzajów twardych podłóg. Oddzielne zbiorniki świeżej i brudnej wody umożliwiają czyste i dokładne czyszczenie bez smug.

Dzięki aplikacji ZACO Home możliwe jest śledzenie pracy w czasie rzeczywistym, regulacja ilości wody, prędkości jazdy i obrotów szczotki oraz wiele więcej.

Precyzyjna nawigacja kamery PanoView 360° z żyroskopem

Właściwości:

 • Kontrola z aplikacji (sterowanie głosowe Alexa i Google Home) oraz pilotem
 • Oddzielne zbiorniki świeżej i brudnej wody o dużej pojemności (850/900 ml)
 • Czas pacy do 80 min, co daje do 60 m2 powierzchni
 • Widok mapy w czasie rzeczywistym
 • Regulacja ilości podawanej wody, prędkości sprzątania oraz obrotów wałka myjącego
 • Różne tryby czyszczenia (automatyczny, obszar, punkt)
 • Pamiętaj, że robot obsługuje tylko WiFi 2,4 GHz.

PRECYZYJNA NAWIGACJA KAMERY 360°

Dzięki precyzyjnej nawigacji kamery PanoView 360° z żyroskopem robot planuje optymalną trasę czyszczenia. Jeździ wzdłuż ścieżek, miejsce przy miejscu. Zbiera w ten sposób wszystkie uporczywe zabrudzenia, w postaci kurzu, włosów i plam.

ZAAWANSOWANY SYSTEM CZYSZCZENIA

ZACO W450 wyposażony został w dwa oddzielne zbiorniki na czysta i brudną wodę. Dzięki temu podczas pracy nie tworzy się błoto, a podłoga myta jest zawsze czystą mieszanką wody i detergentu.

Proces czyszczenia podłóg twardych odbywa się w czterech etapach. W pierwszym kroku zautomatyzowany mop W450 zwilża podłogę czystą, świeżą wodą z detergentem, po czym najeżdża na zwilżoną przestrzeń wałkiem z mikrofibry. Następnie robot wciąga zanieczyszczenia do zbiornika z brudną wodą. Ostatni etap to osuszanie, po to, aby podłoga nie pozostała zbyt mokra. Taki system pracy skutkuje naprawdę czystą podłogą.

DOSTOSUJ USTAWIENIA ROBOTA MYJĄCEGO DO ZANIECZYSZCZEŃ I PODŁOŻA W APLIKACJI

Obsługa ZACO W450 jest szczególnie łatwa dzięki sterowaniu za pomocą przycisku na urządzeniu, pilota lub aplikacji na smartfona i SmartHome (Alexa, Google Home). W aplikacji ZACO Home łatwo dopasujesz do zanieczyszczeń i swoich preferencji ilość dozowanej wody, prędkość jazdy i obrotów wałka.

Dzięki kamerze, postęp sprzątania możesz śledzić w czasie rzeczywistym (robot zarysowuje mapę przejazdu). W aplikacji dostępna jest także historia sprzątania.

3 TRYBY MYCIA PODŁÓG

Za pomocą 3 różnych trybów mycia ZACO W450 jest w stanie optymalnie i indywidualnie posprzątać pomieszczenie w zależności od Twoich potrzeb.

Tryb automatyczny nadaje się szczególnie do większych pomieszczeń, ponieważ czyści podłogę wzdłuż zaplanowanych ścieżek – miejsce przy miejscu.

Tryb czyszczenia wyznaczonego obszaru pozwala na mycie podłóg tylko w tym pomieszczeniu, lub jego części, w którym chcesz.

Możesz także wybrać tryb punktowy. Robot będzie zataczał koła w obrębie wyznaczonego przez Ciebie punktu. To idealny tryb do nagłych wypadków – rozlany sok, ślady łap na podłodze itd.

FUNKCJA OMIJANIA DYWANÓW

Robot zaprogramowany jest tak aby omijać dywany i czyścić tylko twarde podłogi, takie jak panele, płytki, wykładziny PCV. Podczas pracy urządzenia nie musisz zwijać dywanów, chyba że chcesz żeby robot umył w ich miejscu podłogę. Ochrona przed upadkiem i czujniki przeszkód chronią również meble przed zarysowaniami. Twoje meble i dywany są bezpieczne z robotem ZACO W450.

W zestawie brak płynu.

Dane techniczne
Czas pracy:
60 min
Czas ładowania:
5 godz
Pojemność zbiornika na wodę:
850 ml na wodę czystą
,
900 ml na wodę brudną
Kolor:
czarny
Poziom hałasu:
65 dB
Wymiary:
290 x 290 x 115 mm
Załączone wyposażenie:
dock
,
pilot
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel