Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK
Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK

Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK

 • Słuchawki nauszne SONY MDRRF811RK o zasięgu do 100 m z 40-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi i samonastawnym pałąkiem na głowę.
Cena katalogowa240,00 zł
Cena outletowa 119,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
niedostepny
niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Słuchawki nauszne SONYMDRRF811RK o zasięgu do 100 m z 40-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi i samonastawnym pałąkiem na głowę.

Odtwarzanie dźwięku w jakości maksymalnie zbliżonej do oryginału umożliwią Ci bezprzewodowe słuchawki nauszne SONY MDR-RF811RK, które wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia pozwalając Ci czerpać radość z doskonałej siły i jakości brzmienia. Ich atutem jest również niezwykle wygodna konstrukcja, oraz możliwość podłączenia ich do TV oraz innych domowych urządzeń audio. Bezprzewodowa transmisja sygnału, z której korzysta ten model słuchawek, da Ci dużą swobodę w poruszaniu się po mieszkaniu. Słuchaj ulubionej muzyki tak jak lubisz, nie martwiąc się o zakłócenia z otoczenia czy utrudnienia wynikające ze zbyt dużego oddalenia się od jej źródła

Decydując się na słuchawki nauszne SONY MDR-RF811RK nie zawiedziesz się. Wyróżniają się dużymi, bo 40 mm przetwornikami akustycznymi z magnesem neodymowym, które zapewnią Ci świetną jakość i głębię brzmienia pozbawionego wszelkich szumów i niechcianych zakłóceń z zewnątrz. Będziesz mógł skupić się na doskonałej sile i dynamice dźwięku oraz czerpać czystą radość ze słuchania ulubionej muzyki. A dolne pasmo przenoszenia na poziomie częstotliwości 20 Hz, sprawia, że usłyszysz nawet najniższe tony dźwięku. Wyobraź sobie, że muzyka w doskonałej jakości może Ci ciągle towarzyszyć niezależnie od tego co w domu robisz. Będziesz mógł ładować swoje akumulatory czerpiąc energię z ulubionych rytmów, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Prezentowane tutaj słuchawki nauszne SONY MDR-RF811RK zostały wyposażone w system bezprzewodowej transmisji w paśmie częstotliwości radiowych. Jej niewątpliwą zaletą jest bardzo duży zasięg sygnału (do 100 m). Dzięki temu prawie nic Cię nie ogranicza. Możesz podczas słuchania muzyki swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu, wyjść na balkon czy taras, a nawet do przydomowego ogrodu.Twoje ulubione rytmy mogą więc towarzyszyć Ci w wykonywaniu różnych czynności świetnie umilając Ci czas.

Niewątpliwą zaletą słuchawek bezprzewodowych, jest możliwość ich swobodnego używania bez kabla. Ale to przecież nie wszystko. Liczy się również konstrukcja słuchawek, która powinna zapewniać idealne dopasowanie by nawet przy dłuższym ich użytkowaniu nie odczuwać żadnego dyskomfortu. Wybierając słuchawki nauszne SONY MDR-RF811RK masz pewność, że zapewnią Ci pożądany komfort noszenia, dzięki samoregulującym się po obu stronach pałąku i miękko wyściełanych nausznikom.

Warto również podkreślić, że słuchawki te są niezwykle proste w obsłudze. Wyróżnia je automatyczne dostrajanie częstotliwości - nastawiasz i słuchasz czerpiąc radość z doskonałych brzmień. Poza tym, w zestawie ze słuchawkami otrzymujesz komplet przewodów potrzebnych do podłączenia telewizora oraz innych urządzeń audio. Słuchawki wykorzystują złącze typu jack 3,5 mm stosowane w urządzeniach przenośnych (np. mp3). Będziesz więc mógł podłączyć je do różnego typu urządzeń i cieszyć się ulubioną muzyką.

Właściwości:

 • System transmisji radiowej czystego dźwięku
 • Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej
 • Do 13 godzin pracy
 • Komfortowe słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
 • Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mm
 • Pasmo przenoszenia 20 20 000 Hz

Klasa 2: Do 70% taniej

 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

KlasaKlasa 2
Marka
Symbol
4905524950311
Kolor
czarny
Instrukcja obsługi
DE/ EN
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel