Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30
5.00/5.00Opinie (1)

Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30

  • Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30 posiada wbudowane przyciski z funkcją Anti-Ghosting umożliwiają dodatkowo szybkie i precyzyjne polecenia i tym samym zapewniają sprawny przepływ gry i pisania.
Cena katalogowa240,00 zł
Cena outletowa 119,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
niedostepny
niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30 posiada wbudowane przyciski z funkcją Anti-Ghosting umożliwiają dodatkowo szybkie i precyzyjne polecenia i tym samym zapewniają sprawny przepływ gry i pisania.

Dzięki dołączonemu oprogramowaniu SKILLER SGK30 można zapisać do 20 profili gier, dostęp do nich jest możliwy w każdej chwili w ciągu kilku kliknięć do żądanego ustawienia. Intuicyjna funkcja makro oprogramowania ułatwia dodatkowo ustawianie i zapisywanie indywidualnych poleceń wprowadzania. Wstępnie ustawione przyciski funkcyjne umożliwiają ponadto wygodny dostęp do różnych funkcji multimedialnych za pomocą jednego przycisku.

Dzięki trwałemu przełącznikowi mechanicznemu i kablowi pokrytemu tkaniną klawiatura jest doskonale przygotowana do długiego użytkowania. Przy 50 milionów uderzeń klawiszy wykazują one ponadprzeciętny czas obciążenia. Pozłacany wtyk USB zapewnia przy tym lepszy transfer danych niż tradycyjne połączenia.

SKILLER SGK30 to klawiatura mechaniczna, która nie tylko zachwyca wysoką jakością wykonania, ale także wieloma innymi funkcjami, które sprawiają, że serce każdego gracza i entuzjasty komputerów PC zabije szybciej. Klawiatura prezentuje się w prostej czerni, ale zintegrowane podświetlenie RGB zapewnia spektakularne efekty, które można również dostosować do własnego gustu za pomocą różnorodnym opcjom ustawień. Dzięki maksymalnej częstotliwości odpytywania 1000 Hz SKILLER SGK30 jest odpowiedni dla graczy, którzy cenią sobie bardzo czułe urządzenia wejściowe, a także jest stylową alternatywą dla szybkich maszynistek w codziennej pracy biurowej.

Pełna kontrola w każdej sytuacji. SKILLER SGK30 ma funkcję n-key rollover, co sprawia, zę złożone polecenia klawiszy można rozpoznać szybko i niezawodnie, umożliwiając w ten sposób pełną kontrolę nawet w gorączkowej sytuacji. Wbudowane przyciski z funkcją anti-ghosting gwarantują też wprowadzanie poleceń, które jest szybkie i precyzyjne dla płynnej gry i pisania.

Jeszcze więcej możliwości. Oprogramowanie do gier dla SKILLER SGK30 pozwala zapisać do 20 profili gier. Dostęp do tych ustawień można uzyskać w dowolnym momencie za pomocą kilku kliknięć. Intuicyjna funkcja makra oprogramowania ułatwia również zapisywanie i dostosowywanie samodzielnie utworzonych poleceń wejściowych. Zaprogramowane klawisze funkcyjne umożliwiają także wygodny dostęp do różnych funkcji multimedialnych za naciśnięciem jednego przycisku.

Regulowane podświetlenie RGB. Zintegrowane podświetlenie RGB SKILLER SGK30 daje kolorowe efekty i spektakularne podświetlenie guzików. Ponad 15 wstępnie ustawionych efektów świetlnych po naciśnięciu przycisku pozwala dosłownie zobaczyć klawiaturę w nowym świetle, nie dając nudzie żadnych szans. Jeśli jednak zmęczy Cię gra kolorów, która jest oferowana, możesz ustawić i zapisać własne profile podświetlenia według potrzeb i nadać klawiaturze całkowicie osobisty charakter.

Trwałość. Aby SKILLER SGK30 był gotowy na wiele przyszłych sesji z grami, zwrócono uwagę na wysokiej jakości wykonanie. Dzięki wytrzymałym przełącznikom mechanicznym i kablowi w oplocie tekstylnym klawiatura jest dobrze wyposażona i zapewnia długą żywotność. Przy 50 milionach naciśnięć przyciski mają ponadprzeciętną wytrzymałość. Pozłacana wtyczka USB zapewnia bezproblemową i lepszą szybkość transferu w porównaniu do konwencjonalnych połączeń.

Ponadczasowa i kompaktowa. Długość 430 mm i szerokość 144 mm sprawiają, że SKILLER SGK30 jest kompaktowy i zajmuje mało miejsca. Wysokość zaledwie 35 mm powoduje, że jest ona przyjemnie niska, a minimalistyczny, ponadczasowy design klawiatury pozwala uniknąć niepotrzebnych rozpraszaczy, skupiając się zamiast tego na łatwości użytkowania.

Układ klawiszy: QWERTZ

 

Symbol
4044951030002
Typ klawiatury
mechaniczna
Łączność
przewodowa
Układ klawiszy
QWERTZ
Kolor
czarny
Klawisze multimedialne
tak
Interfejs
USB
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Klawiatura przewodowa SHARKOON Skiller SGK30

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jest super
2024-04-15
Jacek, Jaksice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel