Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stan produktów

 

 

Stan produktów w OutletRTVAGD.pl:

 


PRODUKT NOWY (2 lata gwarancji)

Produkt nowy to taki, który pochodzi z likwidacji sklepów, wystaw sklepowych, nadwyżek magazynowych, itd. Produkt może mieć wymienione lub naruszone opakowanie oraz mogą wystąpić drobne braki w wyposażeniu nie mające wpływu na pracę.

 

PRODUKT ODNOWIONY (2 lata gwarancji)

Produkt odnowiony to taki, który pochodzi z różnych prezentacji, zwrotów od klientów, itd. Produkt sprawny technicznie, może posiadać opakowanie zastępcze. Nosi ślady użytkowania. Mogą występować drobne braki w wyposażeniu nie mające wpływu na pracę urządzenia.

 


 

Pytania i odpowiedzi

 

1.   Czym jest stan?

Dajemy państwu możliwość wyboru tego samego produktu w 2 różnych stanach. Produkt nowy lub odnowiony. Ceny różnią się w zależności od stanu prostą zasadą - produkty odnowone są tańsze od nowych, dzięki czemu możecie państwo zakupić towar nawet o 70% taniej niż w innych sklepach.

 

2.   Czy są to produkty sprawne?

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep niezależnie od klasy są sprawne technicznie i gotowe do pracy. Nasz dział techniczny każdy sprzęt sprawdza pod kątem sprawności i funkcjonalności, ale również pod kątem stanu wizualnego. Wszystkie informacje znajdują się w opisie produktu. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego (0914844506) lub mailowego (sklep@outletrtvagd.pl). Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

 

3.   Czy są to produkty kompletne?

Wszystkie produkty posiadają wszelkie niezbędne części do prawidłowej pracy. Może w nich natomiast wystąpić częściowy lub całkowity brak akcesoriów.

 

4.   Czy produkty nadają się na prezent?

Na prezent polecamy wybierać produkty nowe. Są to produkty kompletne i w oryginalnych opakowaniach stąd najlepiej będą nadawały się na prezent. Jeśli natomiast są państwo zainteresowani kupnem na prezent produktu odnowionego to najlepiej skontaktować się z obsługą sklepu, która odpowie na wszelkie państwa wątpliwości i doradzi najlepsze rozwiązanie.

 

5.   Czy te produkty są używane?

Produkty nowe są produktami, które nie były używane. Wszelkie drobne ślady użytkowania mogą wynikać z tego, iż wszystkie towary przed wysyłką do państwa sprawdzamy pod kątem technicznym. Dzięki temu państwo otrzymują towar sprawdzony i przede wszystkim w 100% sprawny. Produkty odnowione noszą ślady użytkowania jednak w dalszym ciągu są to produkty w 100% sprawne. Informacja o stanie produktu podawana jest w opisie każdego produktu.

pixelpixelpixelpixel