Darmowa dostawa od 100 zł!
*dotyczy tylko przedpłaty

infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -61%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Mata do monitorowania jakości snu WITHINGS WSM02 Sleep Analyzer
Mata do monitorowania jakości snu WITHINGS WSM02 Sleep Analyzer
Mata do monitorowania jakości snu WITHINGS WSM02 Sleep Analyzer
Mata do monitorowania jakości snu WITHINGS WSM02 Sleep Analyzer
Mata do monitorowania jakości snu WITHINGS WSM02 Sleep Analyzer

Mata do monitorowania jakości snu WITHINGS WSM02 Sleep Analyzer

 • Withings Sleep - mata do monitorowania jakości snu i badania bezdechu. Inteligentna podkładka umieszczana pod materacem monitoruje jakość snu, rejestruje chrapanie i tętno, a także umożliwia sterowanie elementami domu takimi jak oświetlenie i ogrzewanie.
Kod produktu: 3700546706516
Klasa: Klasa 1
249,99 zł
/ szt.
640,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 100 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Withings Sleep - inteligentna mata do monitorowania jakości snu i badania bezdechu. Inteligentna podkładka umieszczana pod materacem monitoruje jakość snu, rejestruje chrapanie i tętno, a także umożliwia sterowanie elementami domu takimi jak oświetlenie i ogrzewanie.

Zadbaj o zdrowy sen z matą Withings

Zdrowy sen to podstawa, a w dzisiejszych czasach dobrze wiemy, że o niego trudno. Z pomocą przychodzi mata Withings Sleep Analyzer – inteligentna mata monitorująca sen i wykrywająca bezdech. Produkt posiada certyfikat medyczny, więc możesz mieć pewność co do rzetelności wyników. Sleep Analyzer rejestruje i oblicza parametry zdrowotne podczas snu w czasie rzeczywistym.

Oddech, tętno, ruch

Urządzenie odfiltrowuje sygnał ruchu po to, aby jak najdokładniej przeanalizować częstotliwość Twojego oddechu. Za każdym razem gdy bije Twoje serce, wytwarza się fala mechaniczna, która przepływa przez ciało i jest natychmiastowo wykrywana przez matę i precyzyjnie mierzona czujnikiem pneumatycznym, podobnie jak w przypadku wykrywania ruchu.

Analizowanie snu na najwyższym poziomie

Zaawansowane algorytmy pozwalają przetwarzać dane gromadzone przez szereg czujników. Mata Sleep Analyzer ocenia sen biorąc pod kątem wskaźników takich jak czas trwania snu, regularność, przerwy, regeneracja oraz czas potrzebny na zaśnięcie. Aplikacja poinformuje Cię o tym, który parametr należy poprawić poprzez graficzne oznaczenie kolorami przy każdym z parametrów.

Wykrywanie chrapania i bezdechu sennego

Mata pozwoli Ci sprawdzić, ile razy w ciągu nocy zdarzyło Ci się chrapać. Zaimplementowane algorytmy są w stanie odróżnić dźwięk chrapania od innych dźwięków takich jak praca pralki, wibracje telefonu czy nawet chrapanie partnera. Ponadto będziesz w stanie sprawdzić, czy cierpisz na bezdech senny – poważną dolegliwość, która może powodować kłopoty zdrowotne.

Nie dostrzeżesz jej obecności

Wystarczy, że umieścisz urządzenie pod materacem, skonfigurujesz w kilku prostych krokach i po prostu pójdziesz spać. Po obudzeniu się zastaniesz gotowe wyniki i analizy w swojej aplikacji. Ponadto po wykryciu przez matę Twojej obecności, sieć WiFi jest automatycznie odłączana na czas snu, a gdy wstaniesz od razu się włączy.

Wszystkie wyniki zawsze pod ręką

Sleep Analyzer każdorazowo dostarcza Ci szereg obszernych analiz i informacji na temat Twojego snu, które pozwolą Ci poznać jego jakość. Zaraz po pobudce mata synchronizuje wyniki z aplikacją Health Mate na Twoim smartfonie i przechowuje wszystkie dane na temat Twojego zdrowia, abyś w każdej chwili mógł przesłać je do swojego lekarza bądź pokazać je podczas najbliższej wizyty.

Dodaj ją do automatyki domowej

Dzięki integracją z IFTTT możesz stworzyć inteligentne scenariusze automatyki domowej zwykłym wstawaniem lub kładzeniem się spać. Inteligentna mata może przykładowo uruchamiać oświetlenie kiedy wstajesz z łóżka lub termostat, czy wiele innych – to Ty tu decydujesz.

Właściwości:

 • Codzienny indeks snu
 • Szczegółowe śledzenie cyklu snu
 • Rozpoznawanie chrapania
 • Monitorowanie tętna i oddechu
 • Monitoring intensywności oddychania – wykrywanie bezdechu sennego
 • Program poprawy jakości snu
 • Prosta konfiguracja
 • Sterowanie elementami domu takimi jak światła i ogrzewanie
 • Kompatybilność: iOS (iOS 10 i wyżej), Android (5.0 i wyżej). Withings Sleep nie może być uruchomiona z poziomu komputera.
 • Łączność: Wi-Fi 2.4 GHz b/g/n WEP/WPA/WPA2. Do instalacji wymagany jest Bluetooth 4.0.
 • Śledzone dane: Czas trwania snu, początek snu i czas potrzebny na zaśnięcie, fazy snu (lekka, głęboka, REM), monitorowanie tętna oraz długości chrapania.
 • Źródło zasilania: Zasilacz 5V 1A USB.
Dane techniczne
Kolor:
szary
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

pixelpixelpixelpixel