Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6
Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6
Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6
Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6
Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6
Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6
5.00/5.00Opinie (1)

Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6

 • Najnowszy irygator przenośny do zębów Oral-B AQUACARE 6 z technologią Oxyjet usuwa więcej bakterii beztlenowych, które mogą powodować choroby dziąseł.
Cena katalogowa519,00 zł
Cena outletowa 299,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
niedostepny
niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Najnowszy irygator przenośny do zębów Oral-B AQUACARE 6 z technologią Oxyjet usuwa więcej bakterii beztlenowych, które mogą powodować choroby dziąseł. Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 generuje dwa rodzaje strumienia, które zapewniają precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz delikatne oczyszczanie miejsc szczególnie wrażliwych. Trzy poziomy intensywności pozwalają na dopasowanie mocy irygatora do indywidualnych potrzeb Użytkownika. Ciśnienie w irygatorze bezprzewodowym Oral-B AQUACARE 6 zostało zoptymalizowane w celu spełniania standardów bezpieczeństwa higieny jamy ustnej.

Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT posiada technologię Oral B dobrze znaną z irygatora stacjonarnego Oral B MD20. Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 zapewnia efektywną irygację całej jamy ustnej, dokładnie usuwając resztki pokarmów z miejsc trudno dostępnych oraz zapewniając subtelny masaż dziąseł. Irygator ten szczególnie polecany jest do pielęgnacji implantów, mostów oraz koron a także dla osób noszących stały aparat ortodontyczny.

Technologia OXYJET dla delikatnych dziąseł
Technologia Oxyjet marki Oral-B powoduje zmieszanie powietrza i wody, dzięki czemu tworzą się czyszczące mikropęcherzyki, które skutecznie docierają w najciężej dostępne miejsca w jamie ustnej. Dodatkowo strumień wody zmieszany z mikropęcherzykami jest dużo delikatniejszy dzięki czemu idealnie nadaje się do masażu dziąseł.

Dwa rodzaje strumienia dla jeszcze efektywniejszej irygacji

Irygator Oral-B AQUACARE 6 posiada dyszę, która może generować dwa rodzaje strumienia. Strumień punktowy zapewnia precyzyjną irygację miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe wypłukując resztki pokarmów i płytkę nazębną. Zalecany jest do codziennej, intensywnej irygacji. Strumień rotacyjny przeznaczony jest do delikatnego oczyszczania miejsc wrażliwych oraz do masażu dziąseł. Możliwość zmiany rodzaju strumienia pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Dwa tryby uwalniania strumienia zwiększają komfort irygacji

Irygator Oral B AquaCare Pro Expert 6 posiada 2 tryby uwalniania strumienia wody. Pierwszy to tryb ciągły w który woda leci nieprzerwanie pozwalając na oczyszczenie całej jamy ustnej. Drugi to tryb na żądanie. Tryb na żądanie umożliwia większą kontrolę strumienia i pozwala na uwolnienie wody tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba.

Trzy poziomy intensywności czyszczenia

Braun Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT jest bezprzewodowy irygator do zębów posiadającym aż 3 stopniową regulację intensywności czyszczenia. Możliwość regulacji mocy ciśnienia strumienia pozwala na dostosowanie intensywności irygacji do potrzeb i stanu zdrowia Użytkownika. Zmiana intensywności sprawia, że irygator Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT polecany jest zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapewni on dokładną irygację miejsc trudno dostępnych jak również subtelny masaż dziąseł.

Bezprzewodowe urządzenie pozwala na irygację w każdych warunkach oraz w podróży

Irygator Oral-B AQUACARE 6 posiada wbudowany akumulator, który pozwalana na użytkowanie irygatora w każdych warunkach bez konieczności stałego podłączenia do gniazdka. Integralnych zbiornik z wodą pozwala na łatwe napełnianie wodą lub płynem oraz swobodną irygację całej jamy ustnej. Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 doskonale sprawdzi się w podróży, pracy czy szkole.

Jak stosować irygator od zębów Oral-B AQUACARE 6?

Specjaliści zalecają przeprowadzenie irygacji jamy ustnej przed szczotkowaniem zębów. Irygator oczyszcza miejsca trudno dostępne z resztek pokarmów i zalegającej płytki nazębnej dzięki czemu późniejsze szczotkowanie zębów staje się efektywniejsze. Przystępując do irygacji należy napełnić zbiornik letnią wodą. Ustawiamy właściwe dla własnych potrzeb parametry urządzenia i przystępujemy do irygacji. Czyścimy całą jamę ustaną przykładając dyszę do miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Długość irygacji to kwestia indywidualna, zależna od prawy oraz oczekiwań Użytkownika.

Właściwości:

 • Technologia Oxyjet: technologia czyszczenia oparta na wodzie wzbogaconej mikropęcherzykami
 • Tryb „na żądanie”: możliwość kontroli ciśnienia wody dla precyzyjnego czyszczenia
 • 3 poziomy intensywności: możliwość wyboru intensywnego, średniego lub delikatnego trybu ciśnienia wody podczas mycia zębów
 • 2 rodzaje strumieni: możliwość wyboru skoncentrowanego lub obrotowego strumienia wody do delikatnego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
 • Zasilanie akumulatorowe: łatwa, bezprzewodowa obsługa
 • Dba o aparaty ortodontyczne: delikatnie usuwa pokarm zgromadzony pomiędzy drucikami aparatów

Klasa 2: Do 70% taniej

 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

KlasaKlasa 2
Marka
Symbol
4210201233084
Rodzaj
irygator
Kolor
biały
Instrukcja obsługi
DE/ EN
Funkcje
regulacja mocy
regulacja strumienia
tryb „na żądanie”
tryb delikatny
Załączone wyposażenie
ładowarka indukcyjna
2 końcówki
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Cicha praca
2020-05-29
Magdalena, GŁOWIENKA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel