Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekspres do kawy - nieodzowny element każdego poranka

2022-03-02
Ekspres do kawy - nieodzowny element każdego poranka

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu do kawy? Podstawową kwestią jest młynek, który mieli ziarno. Najlepiej, gdy jest to młynek ceramiczny, ponieważ chroni on ziarno przed przypaleniem, co jednocześnie pozwala zachować za każdym razem idealny smak naszej kawy. Świetnie, jeżeli możemy regulować grubość mielenia kawy, dzięki temu w prosty sposób możemy dopasować aromat i moc kawy do naszych indywidualnych oczekiwań. Jeżeli lubisz białą kawę koniecznie zwróć uwagę na sposób przygotowania mleka. Dostępne są trzy rozwiązania panarello, cappuccinatore i karafka.

Najprostsze rozwiązanie to przygotowania naszej ulubionej kawy z mlekiem za dotknięciem jednego przycisku. Nie bez znaczenia jest również prostota w utrzymaniu czystości ekspresu. Doskonale, jeżeli dysza i spieniacz na mleko czyści się automatycznie za pomocą jednego przycisku. Należy również zwrócić uwagę na to czy ekspres posiada łatwy dostęp do bloku zaparzającego to pozwoli zaoszczędzić wam czas. Dziś swoją uwagę skupimy na najlepszych dostępnych na rynku ekspresach, przy których jakość idzie w parze z rozsądną ceną.

 

ekspres do kawy

UFESA CE7240

Ekspres ciśnieniowy UFESA CE7240 to gwarancja pysznego espresso, które rano postawi Cię na nogi a po południu doda energii. Ekspres wyposażony jest w funkcję spieniania mleka, co daje możliwość parzenia pysznych kaw mlecznych, takich jak cappuccino czy caffe latte. Ekspres schowany jest w stalowej obudowie o niewielkich wymiarach, więc możesz mieć profesjonalny ekspres w swojej kuchni bez utraty niezbędnego miejsca. Urządzenie wyposażone jest w pompę ciśnieniową 20 bar i mocą 850w. Posiada obrotowe dysze parowe ze stali nierdzewnej, do przygotowywania piany i podawania gorącej wody. Intuicyjny panel dotykowy z wyświetlaczem LED sprawia, że użytkowanie ekspresu jest łatwe i przyjemne. Aby oszczędzać energię UFESA CE7240 wyposażony jest w opcję automatycznego wyłączania. Ekspres do kawy pozwala na przygotowanie 1 lub 2 kaw jednocześnie. 1,6 litrowy zbiornik na wodę pozwala na zrobienie naprawdę dużej ilości kaw. Dodatkową funkcją jest wbudowany podgrzewacz do filiżanek. Ten sprzęt idealnie nada się dla kawowych entuzjastów, coffee geeków, baristów.

Ekspres ciśnieniowy BLACK + DECKER BXCO1200E

Każdy ranek smakuje lepiej z filiżanką aromatycznej kawy. By z jej zmielonych ziaren wydobyć maksymalny smak, przyda Ci się ciśnieniowy ekspres do kawy Black+Decker BXCO1200E. Rozwiązanie niczym barista przygotuje dla Ciebie i Twoich gości przepyszną kawę. Ekspres do kawy o wysokiej wydajności z pompą ciśnieniową 15 bar oraz mocą 200 W, do przygotowania wysokiej jakości espresso. Przygotuj wszystkie rodzaje kawy za pomocą jednego przycisku. W pełni automatyczny ekspres do kawy z nakładką do przechowywania i podgrzewania filiżanek. Podświetlany przycisk obrotowy do łatwego wyboru pożądanych funkcji i ustawień. Ekspres wyposażony jest w wyjmowaną, łatwą do czyszczenia tackę ociekową z ostrzeżeniem o napełnieniu. Black+Decker BXCO1200E wyposażony jest w system z rurami ze stali nierdzewnej, za pomocą których woda może w ciągu kilku sekund zostać ogrzana do idealnej temperatury. Ten sprzęt posiada również spieniacz do mleka ze stali szlachetnej z nasadką do cappuccino, aby stworzyć przepyszną mleczną piankę. ekspres do kawy Black+Decker BXCO1200E potrafi wykonać do 10 kaw na jednym zbiorniku wody. Ten sprzęt jest idealny dla zabieganych, potrzebujących porannej kawy, aby z energią ruszyć naprzeciw wyzwaniom codzienności.

Ekspres ciśnieniowy
ekspres do kawy

Ekspres ciśnieniowy GAGGIA Viva Deluxe RI8435/11

Ekspres do kawy GAGGIA Viva Deluxe łączy tradycyjną jakość z innowacyjną technologią espresso. Funkcje maszyny są kontrolowane przez nowocześnie wyglądającą, obracaną tarczę, która nadaje Vivie elegancki, szykowny wygląd. Viva wykorzystuje opatentowaną przez Gaggia technologię ciśnieniowych pojemników na filtry, aby pomóc Ci uzyskać doskonałe espresso za każdym razem. Viva Deluxe ma trwałą i stylowo wyglądającą metalową obudowę ze stali nierdzewnej i tworzywa ABS oraz ramię ze stali nierdzewnej, które ułatwia czyszczenie. Stal nierdzewna jest również używana do wykonania pokrywy tacki ociekowej i podgrzewacza do filiżanek w temperaturze pokojowej. Mleczna pianka w kilka sekund? Poranne cappuccino jak z kawiarni nie będzie stanowić problemu dzięki nowoczesnej dyszy spieniającej. Dzięki dobremu dostępowi do wszystkich elementów, takie czynności jak uzupełnianie wody czy opróżnianie tacki ociekowej nie stanowią problemu. Ekspres oszczędza energię i jest bezpieczny - wyłącza się automatycznie po 9 minutach braku aktywności. Idealny sprzęt do kuchni każdego kawosza.

Ekspres do kawy GRAEF ES902EU Baronessa

Ekspres do kawy Graef baronessa jest elastycznym narzędziem pracy, które przygotuje odpowiednią kawę w każdej sytuacji. Dzięki systemowi dwuobwodowemu można jednocześnie zaparzyć espresso i spienić mleko. Oprócz dyszy do pary, ekspres do kawy Graef Baronessa wyposażony jest również w dyszę do gorącej wody. Jest to idealne rozwiązanie do przygotowania klasycznego Americano - oraz do opłukania i wstępnego podgrzewania filiżanek. Dyszę parową i dyszę do gorącej wody można obracać o 360°. Elementem grzewczym jest szczególnie wysokiej jakości system thermoblock z rurami ze stali nierdzewnej. Dzięki niemu ekspres ciśnieniowy Graef baronessa jest gotowy do pracy już po 2 minutach od włączenia. Zapewnia również możliwość serwowania kawy dla dużej grupy osób bez konieczności czekania między kolejnymi zaparzeniami.
Ekspres Graef Baronessa daje również wszystkie możliwości, których potrzebujesz, aby zagłębić się w świat przygotowywania espresso, ponieważ wszystkie ustawienia wstępne można różnorako zmieniać. W zależności od rodzaju kawy można zmieniać temperaturę parzenia za pomocą regulacji PID. Można też dostosować ilość wody do espresso. Dzięki temu sprzętowi możesz zaparzyć kawę z całego świata w idealnych warunkach.

ekspres ciśnieniowy
ekspres z młynkiem

Ekspres do kawy z młynkiem SAGE The Barista Express BES875

Zintegrowany młynek stożkowy mieli na żądanie, aby dostarczyć odpowiednią ilość świeżo zmielonej kawy bezpośrednio do filtra, zapewniając preferowany smak przy każdym rodzaju kawy. Cyfrowa regulacja temperatury (PID) dostarcza wodę o dokładnie takiej temperaturze, jaka jest potrzebna, zapewniając optymalną ekstrakcję espresso. Dysza pary działa na poziomie, który pozwala na ręczne teksturowanie mikro-pianki mleka, która podkreśla smak i umożliwia tworzenie latte art. Ekspres do kawy z młynkiem SAGE The Barista Express BES875 jest prosty i intuicyjny, daje Ci kontrolę nad wielkością mielenia bez względu na rodzaj ziaren, które mielesz. Jest fanatyków porannej kawy i baristów tworzących kawowe kompozycje.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybrany ekspres gwarantuje za każdym razem doskonałą kawę we włoskim stylu szukaj takich urządzeń, które posiadają certyfikat włoskich testerów. To gwarancja najwyższej jakości i smaku kawy.Podstawą dobrej kawy są ziarna i dobra woda, ale także i dobry ekspres, który będzie umiał wykorzystać ich potencjał.

pixelpixelpixelpixel