Darmowa dostawa od 100 zł!
*dotyczy tylko przedpłaty

infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -43%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI
Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI

Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI

 • T9 AIVI inteligentnie analizuje informacje o przestrzeni domowej dzięki unowocześnionemu algorytmowi. T9 jest wyposażone w technologię wizualnego rozpoznawania i może w czasie sprzątania rozpoznawać i omijać 15 typów przedmiotów
Kod produktu: 6943757614462
Klasa: Klasa 2
1 457,00 zł
1 618,99 zł
/ szt.
Oszczędzasz 10% (161,99 zł).
2 578,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 100 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Robot sprzątający/odkurzacz automatyczny ECOVACS OZMO T9 AIVI używa sztucznej inteligencji i rozpoznawania wizualnego za pomocą kamery z wysoką rozdzielczością, aby rozumieć informacje na temat przestrzeni, które są przetwarzane, aby zapewniać optymalny plan sprzątania i unikanie przeszkód. Zawiera też dwukanałowy system komunikacji, dzięki czemu możesz sprawdzać, co się dzieje w domu, kiedy jesteś poza nim.

DEEBOT T9 AIVI inteligentnie analizuje informacje o przestrzeni domowej dzięki unowocześnionemu algorytmowi. Urządzenie jest wyposażone w technologię wizualnego rozpoznawania AIVI™ 2.0 i może w czasie sprzątania rozpoznawać i omijać 15 typów przedmiotów, a nawet sylwetkę człowieka. Automatycznie rozpoznaje też typ pomieszczenia i zaleca odpowiedni plan sprzątania.

Wyposażony w kamerę HD 960P i szybki serwer w chmurze, DEEBOT T9 AIVI jest w stanie pomóc Ci zobaczyć każdy zakątek Twojego domu w czasie rzeczywistym poprzez aplikację ECOVACS HOME. Twój robot ma również unowocześniony system komunikacji dwukanałowej, dzięki któremu możesz w każdej chwili rozmawiać z dziećmi lub mówić do zwierząt.

Siła ssania DEEBOT przechodzi na zupełnie inny poziom. Ekstra wysoka moc ssania urządzenia DEEBOT T9 AIVI wynosi 3000 Pa, czyli o 100% więcej w porównaniu z DEEBOT T8 AIVI.4-stopniowa regulacja sprawia, że DEEBOT spełnia potrzeby każdego typu sprzątania.

DEEBOT T9 AIVI jest wyposażony w dwustronne szczotki, co sprawia, że urządzenie zbiera więcej kurzu i nie zostawia za sobą nawet pyłku.

Gumowe szczotki o wyjątkowej konstrukcji są odpowiednie do każdego typu podłóg, szczególnie do czyszczenia dywanów i podłóg w domach, w których żyją zwierzęta. Te gumowe szczotki współpracują ze sobą, jedna usuwa kurz, a druga go zasysa. Ponadto szczotki mogą automatycznie pracować w odwrotnym kierunku, aby uwolnić kable czy długie włosy i się nie zablokować.

DEEBOT T9 AIVI bez problemu radzi sobie z każdą powierzchnią podłogi dzięki zaawansowanej funkcji OZMO™ Pro. Jednocześnie zamiata, odkurza i mopuje Twoje podłogi wibrując 480 razy na minutę, aby skutecznie usuwać uporczywe plamy z każdego typu powierzchni. Twój DEEBOT również pracuje ciszej dzięki zestawowi OZMO™ Pro.

Stacja automatycznego opróżniania opróżnia zbiornik na kurz urządzenia DEEBOT po sprzątaniu do jednorazowego worka na kurz o pojemności 2,5 litra, przechowując brud i śmieci do 30 dni. Dzięki temu znacznie zmniejsza się konieczność częstej wymiany worka na śmieci, a Ty możesz się cieszyć spokojem w wysprzątanym z łatwością domem.

Rewolucyjna nawigacja TrueMapping wykrywa małe przedmioty 4 razy lepiej niż LCD. Twoje urządzenie DEEBOT T9 AIVI, wyposażone w laserowy moduł dToF, dopasowuje się do różnorodnego otoczenia. Porusza się bezproblemowo w świetle lub w całkowitej ciemności, aby dokładnie posprzątać dom w dogodnym momencie, bez zakłóceń.

Znużony zwykłą mapą domu? Zamień ją na 3D. DEEBOT T9 AIVI jest już dostępny dla map 3D. Kamera może wykonywać obrazy 3D wnętrza w połączeniu z precyzyjnym mapowaniem TrueMapping 2.0, aby wygenerować mapę 3D. Mapę można wyświetlać, a nawet edytować układ domu w aplikacji ECOVACS HOME.

Inteligentnie obsługuje skomplikowane podłogi z dywanami. DEEBOT T9 AIVI, elastyczne urządzenie z inicjatywą, będzie natychmiast wykrywać i reagować na dywan, aby zwiększyć moc podczas odkurzania lub pomijać dywan podczas mopowania, znajdując najlepsze rozwiązania dla sprzątania.

Nie musisz się martwić ładowaniem robota. Kiedy bateria będzie się wyczerpywać, Twój inteligentny robot automatycznie wróci do stacji dokującej, żeby się ją naładować.

Właściwości:

 • Najlepszy stosunek skuteczności sprzątania do głośności pracy
 • Najnowszej generacji laser o zwiększonym zasięgu
 • Nowy system rozpoznający przedmioty leżące na podłodze
 • Funkcja kamery - obraz wideo w czasie rzeczywistym
 • Pauza / wznawianie
 • Rozpoznawanie dywanów
 • Regulacja siły ssania
 • Zapamiętywanie układu pomieszczeń
 • Monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym
 • Zaprogramowana trasa
 • Mopowanie
 • Mapowanie otoczenia
 • Harmonogram sprzątania
 • Ładowanie i wznawianie sprzątania
 • Regulowanie prędkości przepływu wody

W zestawie tylko akcesoria widoczne na zdjęciach rzeczywistych.

Dane techniczne
Poziom hałasu:
70 dB
Czas pracy:
150 min
Czas ładowania:
6,5 godz
Funkcje robota:
automatyczny powrót do bazy
,
programator pracy
,
automatyczne wyłączenie
Czujniki:
przeszkód
Kolor:
czarny
Pojemność:
300 ml
Instrukcja obsługi:
brak
Waga:
3,8 kg
Wysokość:
9,36 cm
Średnica:
35 cm
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

pixelpixelpixelpixel