Darmowa dostawa w dniach 03-06.02.2023 !

infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -56%
 • lata gwarancji
Odkażacz powietrza / urządzenie do dezynfekcji BEGHELLI SanificaAria 30
Odkażacz powietrza / urządzenie do dezynfekcji BEGHELLI SanificaAria 30
Odkażacz powietrza / urządzenie do dezynfekcji BEGHELLI SanificaAria 30

Odkażacz powietrza / urządzenie do dezynfekcji BEGHELLI SanificaAria 30

 • SanificaAria 30 to specjalistyczne urządzenie bakterio- i wirusobójcze do odkażania powietrza. Jest to nowy, niezbędny środek bezpieczeństwa, szczególnie w czasach pandemi COVID-19.
Kod produktu: 8002219872432
479,99 zł
/ szt.
1 095,00 zł

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 100 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

SanificaAria 30 to specjalistyczne urządzenie bakterio- i wirusobójcze do odkażania powietrza. Jest to nowy, niezbędny środek bezpieczeństwa, szczególnie w czasach pandemi COVID-19.

BeghelliSanificaAria 30 to odkażacz powietrza z opatentowaną technologią UV-OXY. SanificaAria 30 to specjalistyczne urządzenie bakterio- i wirusobójcze do odkażania powietrza. Jest to nowy, niezbędny środek bezpieczeństwa, szczególnie w czasach pandemi COVID-19. SanificaAria zwalcza nawet najmniejsze drobnoustroje korzystając z promieni słonecznych w sposób bezpieczny dla użytkownika. Urządzenie uvOxy z systemem odkażającym powietrze, swoją technologię opiera na wolnym zwalczaniu komórek wewnętrznie naświetlonych przez źródło UV-C. Cały proces odbywa się poprzez system zamkniętej komory, dlatego bez najmniejszych obaw urządzenie może pracować w obecności ludzi.

Proces filtracji odbywa się przez system wentylatora osiowego, który dostosowuje swoja prędkość, zasysając powietrze do zamkniętej komory, emitującej w środku promienie UV-C. Kartridż z technologią UvOxy zamontowany jest w środku urządzenia, jego trwałość to 12 miesięcy. Wymiana kartridżu odbywa się w szybki i prosty sposób, gwarantuje utrzymanie właściwości dezynfekujących urządzenia w miarę upływu czasu. Niewielki rozmiar produktu oraz możliwość niezależnego montażu na ścianie, lub za pomocą wspornika na podłodze sprawia, że urządzenie idealnie odnajdzie się w nowoczesnych oraz architektonicznych wnętrzach.

Promieniowanie UV-C emitowane jest tylko wewnątrz komory. System wentylacji pobiera powietrze zanieczyszczone aerozolami i wystawia je na kontakt z odkażającym światłem. Mikroorganizmy zawarte w tzw ‘nuclei’ w aerozolach, są w momencie wejścia do komory od razu neutralizowane dzięki fali światła UV-C. Uzyskano dzięki temu maksymalną zdolność bakteriobójczą, która pozwala w sposób nieporównywalny zwalczać wszystkie drobnoustroje. Skuteczność uvOxy sięgająca do 99,9 %, została pomyślnie przetestowana na wielu rodzajach bakterii, nawet o wiele bardziej odpornych niż te z rodziny koronawirusów.

Dla prawidłowego oraz bezpiecznego funkcjonowania osób przebywających w miejscach publicznych takich jak: biura, siłownie, szpitale, szkoły, hale przemysłowe czy też w mieszkaniach prywatnych, powinno stosować się okresowe odkażanie w celu zwalczania wirusów oraz bakterii. Bardzo często termin “odkażanie” odnosi się tylko do czyszczenia lub dezynfekcji powierzchni, natomiast w przypadku SanificaAria 30 procedura ta jest wieloetapowa i bardziej zaawansowana.

SanificaAria 30 posiada minimalistyczny i nowoczesny design a precyzyjność wykonania oraz opatentowana technologia ułatwia ich użytkowanie wszędzie tam, gdzie znajduje się skupisko ludzi. Urządzenie nie posiada żadnych przeciwskazań do użytku wśród ludzi, gdyż nie emituje szkodliwego promieniowania ani ozonu. Jest skuteczny nawet w obcecności klimatyzatorów, gwarantując stały poziom jakości powietrza.

Produkt został poddany testom. Badania były prowadzone przez stronę trzecią, w akredytowanym laboratorium TECNAL SRL (UNI CEI EN ISO/ IEC 17025: 2005), we współpracy z Gelt International SRL. Celem badań była ocena bakteriobójczej aktywności urządzenia wobec mikroorganizmów, które różnią się od siebie odpornością na promieniowanie UV-C. Badania przeprowadzono zgodnie z normą techniczną ISO 15714: 2019 - metoda oceny dawki promieniowania UV dla drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzną dla urządzeń wykorzystujących promieniowanie ultrafioletowe. Badania laboratoryjne wykazały zdolność urządzenia SanificaAria 30 do emisji skutecznej dawki D90 wynoszącej około 120 J/m2. Dzięki temu urządzenia Beghelli mają zdolność inaktywacji do 90% mikroorganizmów Gram-Dodatnich i aż do 99% mikroorganizmów Gram-Ujemnych. Najważniejszą informacją jest to, że badania potwierdziły, fakt że dzięki kontrolowanej emisji promieniowania UV-C, odkażacze SanificaAria zabijają większość wirusów (łącznie z koronawirusami) znajdujących się w powietrzu.

Właściwości:

 • Urządzenie wirusobójcze i bakteriobójcze
 • Zalecane do pomieszczeń o powierzchni do 50m2
 • Montaż na podstawce, naściennie lub zwieszany (akcesoria w komplecie)
 • Dwumetrowy kabel zasilający
 • Pobór mocy: 25 W
 • Promienie UV-C: 254nm
 • Obszar oczyszczania: 30 m3/h
 • Moc UV-C: 18 W
 • Moc promieni UV-C: 5,5 W
 • Żywotność kartridża: 12 miesięcy (żywotność określona dla dziennego czasu pracy – 24h)
Dane techniczne
Kolor:
biały
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel