infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -49%
 • lata gwarancji
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5
Smartband HONOR BAND 5

Smartband HONOR BAND 5

 • Smartband HONOR BAND 5 z pewnością spełni Twoje oczekiwania pod względem łatwości obsługi, funkcjonalności i estetyki.
Kod produktu: 6972689170104
66,00 zł
78,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 15% (12,00 zł).
130,00 zł

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Smartband HONOR BAND 5

Nowoczesny design, pozbawiony udziwnień i jakichkolwiek wystających elementów wyróżnia bardzo pozytywnie smartband HONOR BAND 5 na tle jej odpowiedników. Urządzenie to posiada także kilka przydatnych, inteligentnych udogodnień. Ta bardzo lekka opaska świetnie sprawdzi się podczas najpopularniejszych aktywności fizycznych. Dotykowy wyświetlacz jest aktywowany ruchem ręki, łatwy w obsłudze i wyświetla podstawowe informacje na temat parametrów czynności organizmu i wykonywanych ćwiczeń. To urządzenie dla aktywnych osób.

WYŚWIETLACZ
Smartband HONOR BAND 5 posiada niewielki wprawdzie wyświetlacz dotykowy o przekątnej 0,95 cala, czyli niespełna 2,5 centymetra, który jednak pozwala na wyświetlenie do 45 znaków i wygodne odczytywanie podawanych informacji (np. godzina, tętno, różne powiadomienia tekstowe). Szkło wyświetlacza jest odporne na zarysowania i może być zmieniane. Personalizacja wyglądu wyświetlacza jeszcze bardziej umili Ci treningi.

NIEZAWODNA ASYSTENTKA O DUŻYCH MOŻLIWOŚCIACH
Smartband HONOR BAND 5 ma spore możliwości. Poza odczytywaniem podstawowych informacji umożliwia ciągłe monitorowanie parametrów Twojego treningu, a także czynności organizmu również podczas snu. Zgromadzone przez opaskę dane wykorzystasz do ustalania i modyfikowania swoich planów treningowych przy różnych formach aktywności. Przy pomocy opaski możesz też sterować muzyką za pośrednictwem Bluetooth. Opaska przypomni Ci o treningu, zmierzy m.in. czas, tętno i nasycenie krwi tlenem, policzy zużyte kalorie.

OSOBISTA TRENERKA NA CO DZIEŃ
Posługując się opaską HONOR BAND 5, będziesz w stanie na bieżąco monitorować przebieg swoich treningów. Opaska jest wyposażona w tryby sportowe, pozwalające na ciągłe monitorowanie i rejestrowanie parametrów treningu (biegowego, kolarskiego, pływackiego, fitnessowego czy aerobikowego) i Twojego organizmu - tętno, poziom tlenu we krwi.

NOWOCZESNOŚĆ I INTELIGENCJA
W smartbandzie HONOR BAND 5 zastosowany jest dobrej jakości procesor. Opaska działa w systemach Android oraz iOS, które pozwalają na korzystanie z wielu funkcji oraz aplikacji i szybkie ich wyszukiwanie oraz uruchamianie. Opaska posiada przydatne, inteligentne funkcje: odszukania telefonu w razie jego zagubienia oraz robienia zdjęć za pomocą najzwyklejszego uniesienia nadgarstka. Szczególnie może Ci się przydać także funkcja rozpoznawania 4 podstawowych stylów pływackich i mierzenia czasu podczas pływania.

ZASILANIE
Do zasilania HONOR BAND 5 zastosowany jest akumulatorek litowo-jonowy o pojemności 100 mAh. W pełni naładowany pozwala na nawet 14 dni intensywnego korzystania z urządzenia. Akumulator należy ładować dedykowaną ładowarką z portem USB o magnetycznym złączu. Całkowite ładowanie akumulatora trwa około 2 godzin.

ESTETYKA I DUŻA ODPORNOŚĆ
Minimalistyczna w swym designie koperta smartbandu HONOR BAND 5 jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a pasek z silikonu. Szkiełko jest odporne na uszkodzenia. Klasa wodoszczelności opaski wynosi 5 ATM, co oznacza, że możesz w niej brać prysznic oraz pływać

 

Właściwości:

 • Bluetooth
 • Wodoszczelność
 • Monitor snu
 • Sterowanie odtwarzaczem muzyki
 • Tryby sportowe
 • Wykonywanie zdjęć telefonem
 • Znajdź moje urządzenie
 • Pulsometr
 • Krokomierz
 • Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
 • Licznik spalonych kalorii
 • Szkło Corning Gorilla Glass 3
 • Szerokość koperty [mm] 17.2
 • Grubość koperty [mm] 11.5
 • Waga [g] 22.7
 • Wykonanie koperty Tworzywo sztuczne
 • Wykonanie paska Silikon
 • Android, iOS
 • Złącze USB
 • Magnetyczne złącze ładowania
 • Czas pracy na baterii do 14 dni
 • Ekran dotykowy
 • Rozdzielczość 120 x 240
 • Rozmiar wyświetlacza [cal] 0.95

 

Dane techniczne
Interfejs:
Bluetooth
Kolor:
czarny
Kompatybilność:
Android 5.0 i wyżej
,
iOS9 i wyżej
Instrukcja obsługi:
brak
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel