infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -29%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD
Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD

Kamera przemysłowa PTZ 1080P 5x ZOOM HD

 • Kamera przemysłowa PTZ 1080 P - zdalny monitoring w sieci 4G, zawsze i wszędzie, bez żadnych ograniczeń dotyczących lokalizacji.
Kod produktu: 6955854056847
Klasa: Klasa 1
424,00 zł
499,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 15% (75,00 zł).
600,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Kamera przemysłowa PTZ 1080 P

Zdalny monitoring w sieci 4G, zawsze i wszędzie, bez żadnych ograniczeń dotyczących lokalizacji.

Mając wysoką rozdzielczość 2560x1920(5 milionów pikseli) i prawdziwe 1080p full HD do wyboru, kamera IP bezpieczeństwa może przechwytywać krystalicznie czyste filmy, możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować ludzi, pojazdy i więcej obiektów przez cały dzień.

Kolor Night Vision
Widzenie nocne z wykorzystaniem podczerwieni wynosi do 30m, co pozwala zobaczyć, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy ktoś zakrada się o północy, czy włamanie jenota, wszystko zostanie uchwycone przez kamerę z bliska.


Alerty w czasie rzeczywistym w sytuacjach awaryjnych
Automatycznie wykrywa ruchome obiekty i uruchamia alarmy, gdy wystąpi niebezpieczeństwo. Skutecznie chroń swój dom i firmę przed utratą spowodowaną włamaniem. Jeśli pojawi się podejrzana sytuacja, otrzymasz alert w czasie rzeczywistym.


Bardziej wydajne 5dBi anteny
Otrzymasz kamerę z mocniejszymi antenami 5dBi, a odległość połączenia sieciowego może zostać zwiększona o 10m.


Obsługuje 8 zaprogramowanych punktów
Obsługa 8 zaprogramowanych punktów, soczewka powiększająca może zostać zapisana podczas ustawień wstępnych.


Wodoodporna konstrukcja umożliwia doskonały nadzór zewnętrzny
Dzięki wysokiej jakości materiałowi inżynieryjnemu ABS i profesjonalnej wodoodpornej konstrukcji aparat będzie działał w temperaturze-20 ° ~ 50 ° normalnie, niezależnie od tego, czy jest w deszczowy czy śnieżny dzień.

Kamera ochrony PTZ ma funkcję panoramowania i może obracać się o 355 ° w poziomie z dużą prędkością. Obrót o 90 ° może zapewnić niezawodne monitorowanie domu i firmy bez ograniczeń pionowych i "martwych stref".Właściwości:

 • Rozdzielczość HD 1080P: obraz o rozdzielczości 2,0 mp, wyraźne i wyraźne obrazy. Maksymalny rozmiar obrazu 1920*1080. Nie obsługuje sieć wifi.
 • Nagrywanie dźwięku: funkcja nagrywania dźwięku wokół kamery, która jest najbardziej różna od kamery bez zapisu dźwięku. Jego zalety obejmują wyraźny efekt odsłuchu i nagrywanie szczegółów, zachowanie dowodów głosowych, prawdziwe odtwarzanie dźwięku w celu rejestrowania ważnych dowodów dźwiękowych.
 • Alarm wykrywający ruch: kamera wykrywa poruszającą się osobę i wyśle wiadomość alarmową do telefonu komórkowego.
 • Sterowanie PTZ: obrót wynosi 355 stopni w poziomie i obraca się o 90 stopni w pionie. Telefon komórkowy może kontrolować kąt obrotu przegubu i widać potrzebny kierunek.
 • Dwukierunkowa komunikacja Audio: charakterystyka szumu filtra, wyraźniejszy dźwięk, dwukierunkowa mowa w czasie rzeczywistym sprawia, że łatwo radzisz sobie z różnymi problemami.
 • Mobilny nadzór wideo: w obsłudze telefonu komórkowego z iOS, system Android, zdalny monitoring telefonów komórkowych umożliwia przeglądanie i monitorowanie w dowolnym momencie.
 • IP66 wodoodporny: profesjonalna wodoodporna konstrukcja, wodoodporna na zewnątrz, dobre uszczelnienie, nie musisz się martwić deszczem.
 • Widzenie nocne z wykorzystaniem podczerwieni widok: 8 sztuk LED najdalej odległość IR wynosi do 30M.
 • Karta TF: gniazdo karty TF, maksymalna obsługa 128g.
Dane techniczne
Kolor:
biały
Instrukcja obsługi:
brak
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel