infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -64%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Robot sprzątający HOOVER HGO330HC
Robot sprzątający HOOVER HGO330HC
Robot sprzątający HOOVER HGO330HC
Robot sprzątający HOOVER HGO330HC
Robot sprzątający HOOVER HGO330HC
Robot sprzątający HOOVER HGO330HC

Robot sprzątający HOOVER HGO330HC

 • Robot sprzątający HOOVER HGO330HC został przystosowany do sprzątania różnych powierzchni - od paneli podłogowych, przez kafelki po wykładziny i dywany.
Kod produktu: 8059019010076
Klasa: Klasa 2
399,00 zł
/ szt.
1 100,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Robot sprzątający HOOVER HGO330HC został przystosowany do sprzątania różnych powierzchni - od paneli podłogowych, przez kafelki po wykładziny i dywany. Urządzenie ma nawigację żyroskopową, zaawansowane czujniki, mocny silnik bezszczotkowy, wydajny akumulator zapewniający do 120 minut pracy, a także może być sterowany zdalnie z wykorzystaniem pilota.

Nawigacja żyroskopowa, wygodne sterowanie

Hoover H-GO 300 HYDRO jest wyposażony w żyroskop, dzięki któremu robot jest w stanie niezwykle precyzyjnie określić trasę czyszczenia w celu zapewnienia najskuteczniejszego sprzątania. W celu podniesienia wygody użytkowania robotem firmy Hoover możesz sterować używając przycisków na urządzeniu lub zdalnie za pomocą znajdującego się w zestawie pilota z wyświetlaczem LCD.

Zaawansowane czujniki w Hoover H-GO 300 HYDRO

Automatyczny odkurzacz Hoover H-GO 300 HYDRO HGO320H 011 został wyposażony w zaawansowane czujniki, które sprawią, że robot uniknie upadkowi ze schodów oraz wykryje znajdujące się na drodze przeszkody. Dzięki wszystkim zastosowanym czujnikom odkurzacz samodzielnie znajduje optymalną drogę między znajdującymi się w czyszczonym pomieszczeniu przedmiotami.

Doskonałe rezultaty sprzątania

Robot sprzątający HOOVER HGO330HC HYDRO został wyposażony w bezszczotkowy silnik zapewniający dużą moc ssania, dzięki czemu skutecznie pochłania wszelkie zanieczyszczenia, kurz, a nawet sierści zwierząt. Za proces czyszczenia odpowiadają zastosowane w robocie 2 szczotki boczne, które w połączeniu z obrotową szczotką centralną gwarantują doskonałe rezultaty sprzątania.

Wydajny akumulator, automatyczny powrót do stacji ładującej

Robot sprzątający HOOVER HGO330HC został wyposażony w wydajny akumulator litowo-jonowy, który po pełnym naładowaniu w 4-5 godzin, zapewnia do 120 minut stałego odkurzania. Jeśli bateria jest bliska wyczerpania, robot automatycznie wraca do stacji ładującej i po naładowaniu wraca do sprzątania.

Skuteczna filtracja w HOOVER HGO330HC

Zaawansowany filtr EPA zastosowany w robocie sprzątającym HOOVER HGO330HC skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla alergików. Dzięki pełnej zmywalności filtr zachowuje długą żywotność, a jego regularne czyszczenie pozwala na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

 

Właściwości:

 • Tryby czyszczenia: Auto/ Krawędzie/ Miejscowe / Intensywne/ Ręczny / Parallel - czyszczenie dużych powierzchni
 • Automatyczny powrót do stacji dokującej
 • Czujniki: Wykrywający przeszkody, Zabezpieczający przed upadkiem
 • Żyroskop
 • Pojemność worka / pojemnika: 0,35 l
 • Napięcie akumulatora 14,8 V
 • Czas ładowania do 5 godzin
 • Czas pracy 120 minut
 • Funkcja mopowania
 • Harmonogram sprzątania
 • Silnik bezszczotkowy
 • Cicha praca silnika
 • Miękkie zderzaki
 • Gumowane kółka
 • 2 szczotki boczne
 • Łatwe opróżnianie
 • Komunikaty głosowe
 • Nawigacja żyroskopowa

Brak funkcji mopowania. W zestawie tylko robot i dock.

Dane techniczne
Czas pracy:
120 min
Czas ładowania:
5 godz
Funkcje robota:
automatyczny powrót do bazy
,
programator pracy
,
automatyczne wyłączenie
,
automatyczne ładowanie
Liczba programów pracy:
6
Czujniki:
antykolizyjny
,
przeszkód
,
schodów
Opcje czyszczenia:
odkurzanie
,
sprzątanie miejscowe (SPOT)
Kolor:
czarny
Instrukcja obsługi:
brak
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel