Darmowa dostawa od 100 zł!

infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -82%
 • lata gwarancji
Smartwatch dla dzieci ART Phone Kids SGPS-03BK
Smartwatch dla dzieci ART Phone Kids SGPS-03BK
Smartwatch dla dzieci ART Phone Kids SGPS-03BK
Smartwatch dla dzieci ART Phone Kids SGPS-03BK
Smartwatch dla dzieci ART Phone Kids SGPS-03BK

Smartwatch dla dzieci ART Phone Kids SGPS-03BK

 • Smartwatch Art Phone Kids SGPS-03BKto zegarek dla dzieci, który dzięki wbudowanemu lokalizatorowi GPS pozwala opiekunowi śledzić aktualne położenie dziecka.
Kod produktu: 5902115407673
32,00 zł
39,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 18% (7,00 zł).
175,00 zł

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 100 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Smartwatch Art Phone Kids SGPS-03BK to zegarek dla dzieci, który dzięki wbudowanemu lokalizatorowi GPS pozwala opiekunowi śledzić aktualne położenie dziecka. To produkt stworzony z myślą o bezpieczeństwie Twojej pociechy. Poza funkcjami bezpieczeństwa jest wyposażony w wiele czujników, które pomagają w monitorowaniu jego organizmu.

Bateria o wysokiej pojemności ma długi czas pracy do 100 h, co pozwoli zabrać go w podróż i nie martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

System alarmowania SOS

W chwili zagrożenia, dziecko może przytrzymać przycisk SOS na zegarku, który aktywuje alarm na urządzeniu opiekuna. Dzięki łączności bezprzewodowej dowiesz się natychmiastowo o ewentualnym niebezpieczeństwie.

Ustal strefę bezpieczeństwa

Art Watch Phone Kids daje Ci możliwość skonfigurowania obszaru, po którym Twoje dziecko może się bezpiecznie poruszać. W momencie, gdy opuści tę strefę, nadajnik wyśle alarm na Twoje urządzenie, a Ty będziesz mógł odpowiednio zareagować.

Wbudowany mikrofon

W każdej chwili możesz podsłuchać otoczenie, w którym znajduje się Twoja pociecha, dzięki mikrofonowi zainstalowanemu w urządzeniu.

Powiadomienie o zdjęciu smartwatcha

Zegarek jest wyposażony w system, który powiadomi Cię, jeśli zostanie zdjęty z nadgarstka Twojego dziecka. Daje Ci to pewność, że masz kontrolę nad pociechą.

Połączenia z poziomu zegarka

Art Watch Phone Kids może służyć do nawiązywania i odbierania rozmów telefonicznych, przy użyciu do tego wbudowanego zestawu głośnomówiącego. Wystarczy zainstalować w urządzeniu kartę micro SIM.Połączenia z poziomu zegarka

Aplikacja do otrzymywania powiadomień

Zegarek możesz łatwo zsynchronizować z telefonem. Dzięki temu będziesz otrzymywał wszystkie powiadomienia na swój smartfon. W aplikacji masz również możliwość wykonania zdalnego zdjęcia z aparatu umieszczonego na smartwatchu. Fotografia zostanie zapisana na Twoim telefonie.

Funkcjonalny monitoring snu, Kontrola dziennej ilości kroków

Czy kiedykolwiek sprawdzałeś jakość snu Twojego dziecka? To jak śpi, ma ogromny wpływ na funkcjonowanie w ciągu dnia, więc warto zaznajomić się z parametrami, które na ten temat dostarcza Art Phone Kids. Dzięki temu możesz poprawić aspekty związane z odpowiednim wypoczynkiem w nocy.

Chodzenie ma pozytywny wpływ na ukrwienie organizmu i ogólny poziom samopoczucia. Dzięki krokomierzowi Twoje dziecko może być dodatkowo zmotywowane, by przemierzyć dziennie odpowiednią ilość kroków.

Właściwości:

 • Funkcje użytkowe: Budzik, Monitor snu, Przycisk alarmowy SOS
 • Rodzaj aktywności: Bieganie, Chodzenie, Jazda na rowerze, Marsz
 • Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
 • Krokomierz
 • GPS
Dane techniczne
Czas pracy na baterii:
Do 100 h
Pojemność akumulatora:
400 mAh
Kolor:
różowy
Przeznaczenie:
dla dzieci
Komunikacja:
WIFI
Kompatybilne platformy:
Android
,
iOS
Rozmiar ekranu:
1,22 cala
Instrukcja obsługi:
brak
Wyświetlacz:
Ekran dotykowy
Złącze USB:
microUSB
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel