infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -59%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W

Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W

 • Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W z funkcją sterylizacji został stworzony z myślą o alergikach. Szybkie i skuteczne działanie w połączeniu ze stylowym wyglądem sprawdzi się w każdym domu.
Kod produktu: 6955578035937
Klasa: Klasa 2
84,00 zł
99,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 15% (15,00 zł).
204,00 zł
Klasa 2:
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W z funkcją sterylizacji został stworzony z myślą o alergikach. Szybkie i skuteczne działanie w połączeniu ze stylowym wyglądem sprawdzi się w każdym domu.

Moc lampy UV

Wbudowana lampa ze światłem UV to nowoczesne rozwiązanie pomagające utrzymać czystość nie tylko urządzenia, ale i przestrzeni na około. Inteligentny system 360° pozwala na dokładne oczyszczenie wody w zbiorniku, przez co w dalszym etapie powstaje wyjątkowo świeża i sterylna para wodna, która nawilża pomieszczenie. Metoda ta pozwala na wyeliminowanie do 99% bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób z chorobami płuc i alergików

Działanie bez przerwy

5-litrowy zbiornik pozwala na nieprzerwaną pracę do 14 godzin bez konieczności uzupełniania. Pozwala to na efektywną pracę przez całą dobę przy jednym uzupełnieniu wody. Nawilżacz będzie działał zarówno w dzień, jak i w nocy.

Nowoczesna konstrukcja

Nowoczesna technologia użyta przy konstrukcji nawilżacza pozwoliła uniknąć przeciekania, dzięki ograniczeniu łączeń do minimum. Przezroczysty zbiornik na wodę o obłym kształcie w połączeniu z czarną podstawą, będą pasować do każdego pomieszczenia, zarówno w domu jak i biurze. Nowoczesny wyświetlacz wskazuje aktualny poziom nawilżenia.

Skuteczny filtr węglowy

Filtr węglowy wykorzystujący technologię otworów 3D pozwala na wyjątkowy poziom utrzymywania czystości. Zbiornik wody pozostanie krystalicznie czysty, ponieważ filtracja zatrzyma wszelkie zabrudzenia w tym kurz czy włosy.

Trzy poziomy wyrzutu pary

Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA F327W posiada regulowany system wyrzutu pary. Trzy tryby pozwalają na dostosowanie działania do indywidualnych potrzeb. Pierwszy powinien zostać użyty do długotrwałego, ale powolnego nawilżania. Drugi utrzymuje stały poziom wilgotności, ale na większą skalę. Natomiast tryb trzeci umożliwia duży wyrzut pary, przydatny, gdy nawilżenie w pomieszczeniu jest wyjątkowo niskie. Urządzenie może dobrać jeden z trybów automatycznie, w zależności od stanu powietrza i ustawionego czasu działania. Nawilżenie będzie utrzymywane na poziomie od 45% do 90%.

Nawilżanie nie tylko powietrza

Nawilżacz działa wszechstronnie, nie tylko nawilżając powietrze, ale również skórę. System pozwalający na rozbicie wody na mikrocząsteczki ułatwia wnikanie ich w nawet najgłębsze warstwy skóry pozostawiając ją niesamowicie gładką i nawilżoną.

Idealny na noc

Ustawienia czasu pracy, niska emisja dźwięku (40 dB), wygaszanie wyświetlacza, czy możliwość włączenia i wyłączenia niebieskiego światła pozwalają na korzystanie z urządzenia również w nocy.

Czas pracy wedle potrzeb

Wygodne użytkowanie poprzez możliwość ustawienia czasu pracy. Nawilżacz może pracować przez 2, 4, 8 lub 10 h, a w zależności od potrzeb nawet 12 h, jednak po tym czasie samoistnie wyłączy się, by zapobiec działaniu bez wody w zbiorniku.

Wyjątkowo skuteczny

Nawilżacz jest wyjątkowo skuteczny dzięki wydajności na poziomie 300 ml/h. Taka ilość nawilżenia pozwala na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach aż do 25 m2 i to w bardzo krótkim czasie.

Właściwości:

 • Idealny do domu z dziećmi
 • Pojemność 5 l
 • Ultradźwiękowy
 • Poziom hałasu: 40 db
 • 3 prędkości
Dane techniczne
Funkcje:
Higrostat
,
Regulacja poziomu wilgotności
,
wyświetlacz
Głębokość:
220 mm
Kolor:
czarny
Max powierzchnia pomieszczenia:
25 m2
Szerokość:
220 mm
Wysokość:
285 mm
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel