infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -32%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80
Lampa antydepresyjna BEURER TL80

Lampa antydepresyjna BEURER TL80

 • Beurer TL 80 to lampa antydepresyjna, która może służyć jako naturalny regulator wydzielania melatoniny, synchronizuje wewnętrzne rytmy biologiczne, co powoduje przywracanie zdrowia zarówno tego fizycznego jak i psychicznego.
Kod produktu: 4211125608101
Klasa: Klasa 1
331,00 zł
389,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 15% (58,00 zł).
489,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Lampa antydepresyjna BEURER TL80

Beurer TL 80 to lampa antydepresyjna, która może nam służyć jako terapia jasnym światłem. Może służyć jako naturalny regulator wydzielania melatoniny, synchronizuje wewnętrzne rytmy biologiczne, co powoduje przywracanie zdrowia zarówno tego fizycznego jak i psychicznego.

Lampa światła dziennego Beurer to wyrób medyczny, który w skuteczny sposób zastępuje naturalne światło słoneczne. W okresie jesienno-zimowym, ludzie więcej czasu spędzają w zamkniętych pomieszczeniach, co może skutkować niedoborem światła dziennego. Wówczas mogą wystąpić niekorzystne symptomy takie jak: trudność w koncentracji, złe samopoczucie, brak energii i ochoty do życia. Lampa antydepresyjna firmy Beurer pozwala dostarczyć dostateczną ilość dziennego światła, nawet w okresie zimowym, dlatego kompensuje niedobór światła i związane z nim skutki uboczne. Podczas terapii można wykonywać większość zwyczajnych czynności: czytać, pisać, czy rozmawiać przez telefon.

Urządzenie jest wyjątkowo proste do zastosowania i obsługi. Zawiera zaledwie jeden przycisk do włączania i wyłączania. Służy powierzchnią świecącą o wymiarze 390 x 320 mm. Lampa antydepresyjna beurer w zestawie zawiera 2 szt. żarówek z mocą 36W każda. 10 000 luxów intensywności światła. W tym zestawie nie występuje efekt stroboskopowy po załączeniu lampy. Lampa natychmiast świeci światłem bardzo przyjemnym, do złudzenia przypominającym światło słoneczne. Beurer lampa antydepresyjna TL 80 to urządzenie, które nie generuje szkodliwego promieniowania ultrafioletowego UV.

Do chorób, które są przyczyną zaburzeń rytmów biologicznych w pełni zalicza się na przykład:

 • Obniżona motywacja
 • Zwiększona potrzeba snu
 • Depresja zimowa
 • Zespół przewlekłego zmęczenia.
 • Wydłużone noce wraz z przyciemnionymi zimowymi porami mogą przyczyniać się do pogorszenia nastroju. Lampa przeciwdepresyjna Beurer TL 80 jest wręcz doskonałą alternatywą na tego typu problemy.

Właściwości:

 • Natężenie oświetlenia maksymalnie 10 000 lux
 • Regulacja nachylenia kąta
 • Zasilanie sieciowe
 • KOLOR biały
 • Urządzenie medyczne
 • Filtr UV.

W pracy narażona jesteś na duży stres, dodatkowo znowu pojawiły się objawy jesiennej depresji. Przyda Ci się kompleksowa terapia antydepresyjna i antystresowa. Można ją z powodzeniem przeprowadzić bez żadnych medykamentów, wystarczy Lampa światła dziennego TL 40 marki Beurer, która pomaga odzyskać pozytywny nastrój, odgania smutki i pozwala się zrelaksować. Lampa oferuje równomierne oświetlenie, bez zakłóceń, podczas zapalania nie wywołuje efektu migotania. Urządzenie ma kompaktowy rozmiar i rozkładaną nóżkę, można postawić ją na stoliku lub na biurku, a dzięki zawieszce istnieje także opcja powieszenia na ścianie. Mimo że lampa jest produktem profesjonalnym, jej obsługa nie przysparza żadnych problemów. Sprzęt ma trzyletnią gwarancję od producenta.

Dane techniczne
Rodzaj lampy:
antydepresyjna
Styl:
nowoczesny
Funkcje lampy:
timer
,
solidny statyw
,
funkcja zapamiętywania ostatniego poziomu jasności
,
wyrób medyczny
,
bezstopniowa regulacja nachylenia
,
równomierne oświetlenie
,
bez migotania
,
zmiana natężenia światła
,
zmiana barwy światła
Natężenie światła :
10 000 luksów
Temperatura barwowa:
6500 K
Źródło światła:
pas LED
Kolor:
biały
Instrukcja obsługi:
brak
Wymiary:
31 x 25,5 x 55,5 cm
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel