infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -59%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+
Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+

Multicoocker KRUPS CZ7158 Cook4Me+

 • Z pomocą urządzenia firmy Krups CZ7158 Multikocher Cook4Me+ można bardzo szybko przygotować codzienne potrawy oraz wyszukane dania.
Kod produktu: 3045386380176
Klasa: Klasa 2
449,00 zł
/ szt.
1 100,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Z pomocą urządzenia firmy Krups CZ7158 Multikocher Cook4Me+ można bardzo szybko przygotować codzienne potrawy oraz wyszukane dania.

Urządzenie Krups CZ7158 Multikocher Cook4Me+ jest wszechstronnie uzdolnione, duszenie potraw, gotowanie na parze - wszystko wychodzi perfekcyjnie, szybko i prosto. Urządzenie wyposażone jest w 6 zaprogramowanych funkcji, dzięki którym dania będą idealne.

Inteligentne urządzenie wielofunkcyjne do gotowania Multikocher Cook4Me+ firmy Krups dopasowuje długość gotowania do wybranych składników, wybiera automatycznie metodę gotowania i krok po kroku gotuje wybrane danie.

150 zainstalowanych receptur - proste. Szybko i wszechstronnie.

Wszystkie 150 zaprogramowanych receptur i 48 fabrycznie zainstalowanych składników są automatycznie dostępne za pośrednictwem aplikacji Plug & Play. Wszechstronny zakres od słodkich po pikantne potrawy, od przystawek po dania główne i desery - każdy znajdzie coś dla siebie. Cook 4 Me + prowadzi Cię krok po kroku przez każdy przepis. Przepisy można przygotować w dowolnej liczbie dla 2, 4 lub 6 osób.

Gotowanie pod ciśnieniem

Cook 4 Me + automatycznie wybiera właściwy poziom ciśnienia - przy wysokim ciśnieniu (0,7 bar) i niskim ciśnieniu (0,4 bar) - w zależności od wybranego składnika lub receptury. Pieczeń, powolne gotowanie i duszenie - dla Cook4Me+ nie ma problemu. A jeśli musisz trochę poczekać na gości, funkcja automatycznego utrzymywania ciepła utrzyma jedzenie ciepłe i soczyste przez kolejne 1,5 godziny pod koniec procesu gotowania. Przygotuj wszystko rano i pozwól mu się zagotować, gdy jesteś jeszcze w drodze do domu. Z opóźnionym początkiem gotowania do 15 godzin.

Gotowanie na uprzednio zainstalowanym przepisie

Po wybraniu przepisu najpierw ustaw liczbę osób (dwie, cztery lub sześć części). Po wybraniu liczby osób Wunderkessel pokaże, ile czasu będzie wymagało przygotowanie i gotowanie. Następnie model pokazuje odpowiednie składniki. Lista składników jest jednak po rozpoczęciu przepisu niewidoczna, więc naprawdę należy wcześniej przygotować składniki. Po przygotowaniu składników możesz rozpocząć ustawianie przepisu. Następnie wyświetlacz pokazuje każdy krok w przejrzysty, łatwy do zrozumienia sposób. Odpowiedni czas gotowania jest zawsze ustawiony na Cook 4 me + dopiero po fazie ogrzewania, której postęp jest pokazany na wyświetlaczu. W zależności od metody gotowania ogrzewanie odbywa się przy otwartej lub zamkniętej pokrywie. Na przykład w trybie gotowania pod ciśnieniem urzadzenie nagrzewa się tylko przy zamkniętej pokrywie. Jednak podczas smażenia pokrywa nie może być zamknięta.

Czyszczenie

Pojemnik do gotowania i wkład parowy można myć w zmywarce. Można je również łatwo czyścić ręcznie. Tacę na skondensowaną wodę można łatwo usunąć; należy go opróżnić raz po każdym gotowaniu. 

Właściwości:

 • Szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie: Urządzenie pokryte powłoką nieprzywierającą - garnek można wyjąć i włożyć do zmywarki do naczyń.
 • Automatyczna funkcja utrzymania ciepła po ugotowaniu potrawy nawet do 1,5 godzin.
 • Urządzenie z funkcją opóźnionego startu (do 15 godzin opóźnienia).
 • Oszczędność czasu dzięki efektywnej funkcji automatycznego gotowania typu szybkowar.
 • Gotowanie pod ciśnieniem przy wysokim ciśnieniu (0,7 bar) i niskim ciśnieniu (0,4 bar), Cook4Me + automatycznie wybiera właściwy poziom ciśnienia, w zależności od wybranego składnika lub wybranej receptury.

Produkt posiada otarcia.

Dane techniczne
Funkcje:
timer
,
podtrzymywanie ciepła
,
nóżki antypoślizgowe
,
Łączność przez Bluetooth
,
150 programów automatycznych
,
automatyka wagowa
,
zdalne sterowanie
,
wolnowar
,
kontrola ciśnienia
,
programator
Pojemność:
4 l
Kolor:
czarny
,
srebrny
Moc:
1600 W
Instrukcja obsługi:
brak
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel