infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -80%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Maseczki ochronne ALB Stoffe ProtectMe Kids Loops Mix 5 szt.
Maseczki ochronne ALB Stoffe ProtectMe Kids Loops Mix 5 szt.

Maseczki ochronne ALB Stoffe ProtectMe Kids Loops Mix 5 szt.

 • ProtectMe - Twoja codzienna, antybakteryjna i modna maska ​​do ust i nosa wykonana z klinicznie sprawdzonego i przetestowanego zaawansowanego technologicznie włókna Trevira Bioactive.
Kod produktu: 4260422636072
Klasa: Klasa 1
20,00 zł
/ szt.
101,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

ProtectMe - Twoja codzienna, antybakteryjna i modna maska ​​do ust i nosa wykonana z klinicznie sprawdzonego i przetestowanego zaawansowanego technologicznie włókna Trevira Bioactive.

Bakterie i wirusy mogą dostać się do organizmu przez błony śluzowe jamy ustnej i nosa. Czołowi wirusolodzy i Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy zalecają ochronę ust i nosa w celu zmniejszenia dystrybucji kropelek w powietrzu, którym oddychamy.

Ponadto badania pokazują, że każda osoba dotyka średnio 300 razy dziennie nosa i ust. Bakterie i wirusy infekują powierzchnię przedmiotów. Dlatego zaleca się częste mycie rąk, ponieważ wirusy i bakterie mogą również przedostać się do organizmu poprzez zakażenie wymazowe przez błony śluzowe.

ProtectMe nie tylko pokrywa niewielką część twarzy, jak konwencjonalne maski oddechowe, których dopasowanie jest stale korygowane, co prowadzi do dodatkowego kontaktu twarzy. ProtectMe jest elastyczny i idealnie dopasowuje się - jeden rozmiar-pasuje-wszystko.

Umyj zamiast wyrzucać. Albstoffe oznacza zrównoważony rozwój - nawet w przypadku funkcjonalnych tekstyliów. Pętla ProtectMe nigdy nie traci swojego działania przeciwbakteryjnego, ponieważ jony srebra są mocno zakotwiczone we włóknie. ProtectMe jest łatwy w pielęgnacji. Pierz tak często, jak chcesz w 90 ° C.

Pętle ProtectMe-Kids są produkowane metodą czystego cięcia (lub cięcia laserowego). Technika ta jest poza tym stosowana w przypadku innowacyjnej bielizny bez obszernych i irytujących szwów i krawędzi. Elastyczny i super miękki materiał ProtectMe-Loop został specjalnie zaprojektowany przez naszych inżynierów tekstylnych, aby był odporny na bieganie i nie toczący się.

Kolorowe nadruki są bardzo trwałe, miękkie i można je prać w temperaturze 60 ° -90 °.

Ważne: maska ​​na twarz ProtectMe nie odpowiada półmasce przeciwpyłowej FFP-2 / FFP-3. ProtectME ma dwie główne zalety: Zmniejszenie dystrybucji kropli podczas mówienia / mówienia / kaszlu oraz redukcja infekcji wymazów poprzez „mniejszy dotykanie twarzy”. ProtectMe nie jest środkiem ochrony osobistej (ŚOI) ani urządzeniem medycznym.

Właściwości:

 • praktyczna, stylowa i odpowiednia do codziennego użytku, ta maska ​​na twarz została zaprojektowana specjalnie dla dzieci
 • ładne, przyjazne dzieciom wzory - tak zabawne są maski ochronne
 • idealne na początek szkoły - najwyższy komfort noszenia - swobodne oddychanie - super wygodne dzięki mikrofibrze
 • wyprodukowano BEZ przeszkadzających szwów i krawędzi w procesie CLEAN-CUT (LASER CUT)
 • zmniejsza dystrybucję kropelek, które pojawiają się podczas mówienia, kaszlu i kichania
 • zmniejsza infekcje wymazów spowodowane częstym chwytaniem ust i nosa
 • praktyczna pętelka, która może być używana uniwersalnie jako wygodna wielofunkcyjna ściereczka One-Size-Fits-All
 • składa się z zaawansowanego technologicznie włókna Trevira-Bioactive 95% i elastanu 5%. Hamuje bakterie
 • wzrost i powstawanie zapachu. Ökotex 100 klasa produktów 1 (niemowlęta, małe dzieci)
 • można prać w temperaturze 95 ° C
 • 100% Made in Germany - od włókna do gotowej części
 • produkt higieniczny
 • nie jest urządzeniem medycznym, nie jest testowane medycznie i nie posiada certyfikatu środków ochrony indywidualnej (ŚOI)
Dane techniczne
Ilość:
5
Kolor:
wielokolorowy
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel