Darmowa dostawa od 100 zł!
*dotyczy tylko przedpłaty

infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 8:00 - 16:00
 • -16%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Dyktafon cyfrowy SONY ICD-PX240
Dyktafon cyfrowy SONY ICD-PX240
Dyktafon cyfrowy SONY ICD-PX240

Dyktafon cyfrowy SONY ICD-PX240

 • SONY ICD-PX240 to funkcjonalny dyktafon cyfrowy, który zapewni Ci wysoka jakość nagrań i wygodę sterowania. Jego niewielkie wymiary oraz waga, a także wyraźny wyświetlacz sprawiają, że możesz mieć go zawsze przy sobie i korzystać, kiedy tego potrzebujesz.
Kod produktu: 4905524963410
Klasa: Klasa 1
169,00 zł
/ szt.
201,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 100 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Sony ICD-PX240 to funkcjonalny dyktafon cyfrowy, który zapewni Ci wysoka jakość nagrań i wygodę sterowania. Jego niewielkie wymiary oraz waga, a także wyraźny wyświetlacz sprawiają, że możesz mieć go zawsze przy sobie i korzystać, kiedy tylko tego potrzebujesz. Z tym urządzeniem nagrywanie przebiegu spotkań, wywiadów, czy notatek głosowych nie będzie problemem. Dyktafon PX240 cechuje także niewielki pobór prądu, dzięki czemu na jednym komplecie baterii możesz nagrać nawet przez 32 godziny (MP3 8 kb/s).

Wiele godzin nagrań w formacie MP3

4 GB wbudowanej pamięci dyktafonu Sony ICD-PX240 pozwoli Ci jednorazowo zapisać nawet do 1043 h (mp3, 8 kb/s). Dzięki temu bez problemu będziesz mógł zarejestrować nie jeden wywiad, a także "na świeżo" sporządzić do niego głosowe adnotacja, czy nagrać dodatkowe spostrzeżenia. Dyktafon ICD-PX240 daje Ci także możliwość porządkowania, ochrony oraz kasowania plików i folderów, dzięki czemu wszystkie materiały na bieżąco będziesz mógł przygotowywać do pracy. Rejestrowanie nagrań odbywa się w formacie MP3, dzięki czemu są one łatwe w przesyłaniu oraz odtwarzaniu. Do odsłuchania nagrania możesz wykorzystać inny odtwarzacz lub wbudowany głośnik o mocy 300mW.

Sony ICD-PX240 - nie tylko dla dziennikarzy

Prosty w obsłudze interfejs PX240 ułatwia odszukiwanie starych nagrań, a wbudowane złącze USB umożliwia podłączenie urządzenia do komputera. Dyktafon ten posiada także gniazdo słuchawkowe oraz wejście mikrofonowe, co pozwoli Ci dodatkowo zwiększyć jego funkcjonalność. Sony ICD-PX240 to kompaktowy rejestrator dźwięku, który umożliwi Ci nagrywanie wielu sesji muzycznych, spotkań, a także komentarzy i uwag dotyczących np. obecnego projektu. To, że jest on niewielki, lekki i wykonany z wysokiej jakości materiałów sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie i korzystać z niego w zastępstwie notatnika. Zapomni o znikających karteczkach, czy szukaniu długopisu i notuj własnym głosem — szybko i bez problemu.

Właściwości:

 • wysoka jakość nagrań w formacie MP3
 • wbudowany mikrofon monofoniczny
 • format zapisu i odtwarzania: MP3
 • pamięć 4 GB maks.
 • liczba plików: 495 maks.
 • liczba plików w folderze: 99
 • umożliwia maks. nagranie: 1043 godzin dla MP3 8 kb/s, 65 godzin 10 min dla MP3 128 kb/s
 • zasilanie: baterie alkaliczne, R03/AAA (dostarczane w komplecie)
 • możliwość podłączenia do komputera za pomocą portu USB funkcje: filtr górnoprzepustowy,
 • dodawanie/zastępowanie nagrania
 • nagrywanie i sterowanie głosem
 • monitor nagrania
 • cyfrowa regulacja prędkości odtwarzania
 • technologia noise cut,
 • proste wyszukiwanie
 • odtwarzanie z alarmem o zaprogramowanej godzinie
 • kasowanie
 • ochrona
 • dzielenie
 • przenoszenie pliku wbudowane gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe wbudowany głośnik o mocy 300 mW
 • wymiary: 38,5 x 115,2 x 21,3 mm waga: 72 g
Dane techniczne
Rodzaj:
pozostałe
Łączność:
USB
,
minijack 3,5 mm
Funkcje:
gniazdo kart pamięci
,
pamięć podręczna 4 GB
,
wejście na zewnętrzny mikrofon
Kolor:
srebrny
,
czarny
Instrukcja obsługi:
brak
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

pixelpixelpixelpixel