infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -28%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT
Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT

Telefon bezprzewodowy GIGASET E290 DECT

 • Wykonuj połączenia bez zbędnych dodatków, ale z funkcjami wysokiej jakości do codziennego użytku. Jako model z serii Life, Gigaset E290 łączy nowoczesny design z funkcjami, które zostały opracowane specjalnie dla osób o szczególnych potrzebach wzrokowych
Kod produktu: 4250366856032
Klasa: Klasa 1
109,00 zł
/ szt.
151,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Wykonuj połączenia bez zbędnych dodatków, ale z funkcjami wysokiej jakości do codziennego użytku. Jako model z serii Life, Gigaset E290 łączy nowoczesny design z funkcjami, które zostały opracowane specjalnie dla osób o szczególnych potrzebach wzrokowych, słuchowych i manualnych. Duże przyciski, czytelny wyświetlacz i ergonomiczny kształt słuchawki sprawiają, że korzystanie z telefonu staje się przyjemnym doświadczeniem dla wszystkich grup wiekowych. Wersja E290A posiada również wbudowaną cyfrową automatyczną sekretarkę.

Komfort i bezpieczeństwo za naciśnięciem przycisku

Jeśli czynność wybierania numeru telefonu jest prosta, pozostała część rozmowy telefonicznej z pewnością również będzie przyjemna. Właśnie dlatego ergonomiczna klawiatura telefonu z dużym przyciskiem Gigaset E290 sprawia, że korzystanie z telefonu jest teraz tak wygodne jak to tylko możliwe. Duże przyciski są podświetlane i wyraźnie oznakowane, aby zapewnić dobrą czytelność. Szczególnie ważne kontakty, na przykład do osób do których można zadzwonić w nagłych wypadkach, można zapisać pod dwoma przyciskami szybkiego wybierania (A i B). Funkcja bezpośredniego połączenia jest przydatna, jeśli chcesz mieć możliwość połączenia się tylko z jednym numerem z telefonu - w trudnych sytuacjach możesz nacisnąć dowolny przycisk, a ustawiony numer zostanie wybrany.

Duża czcionka, doskonały kontrast

Łatwo przeoczyć jest cyfry w numerze telefnu, zwłaszcza gdy jest on bardzo długi. Nie z Gigaset E290, ponieważ duży podświetlany, czarno-biały wyświetlacz może być dostosowany do wybranego poziomu kontrastu tak aby zapewnić optymalną czytelność. W trybie Jumbo wszystkie cyfry, które wybierasz są bardzo duże. Także menu telefonu jest wyjątkowo łatwe w obsłudze, dzięki trybowi pojedynczej ikony, w którym pojedynczy symbol wyświetlany jest na całym wyświetlaczu.

Tak głośno i wyraźnie jak potrzebujesz

Dzięki funkcji regulacji głośności podczas rozmowy i możliwości ustawienia wielu rodzajów dzwonków, można w sposób elastyczny dopasować funkcje audio Gigaset E290 do własnych potrzeb. Głośność telefonu ustawić można na pięciu różnych poziomach, a niektórych przpadkach użyć funkcji wzmacniacza w celu podwojenia głośności połączenia podczas rozmowy. Niezależnie czy prowadzisz rozmowę przy użyciu słuchawki czy też w trybie głośnomówiącym, możesz polegać na najwyższej jakości dźwięku i szególnie wyraźnym odtwarzaniu głosu. Kompatybilność z aparatami słuchowymi oraz możliwość dopasowania zakresu częstotliwości do indywidualnych możliwości słyszenia rozmówcy sprawiają, że korzystanie z telefonu jest przyjemnym doświadczeniem dla użytkowników w każdym wieku.

Łatwy w instalacji, łatwy w obsłudze

Korzystanie z telefonu może być naprawdę przyjemne dzięki poręcznym funkcjom Gigaset E290. Wszystko zaczyna się na etapie instalacji: technologia Plug-and-Play sprawia, że nie potrzebujesz skomplikowanych konfiguracji - po prostu rozpakuj, podłącz i rozmawiaj. Zmatowione powierzchnie z boku słuchawki zapewniają pewny chwyt, a intuicyjnie zaprojektowane menu sprawia, że korzystanie z telefonu jest jeszcze łatwiejsze. Duża książka telefoniczna może pomieścić do 150 kontaktów. Możesz także zapisać do 32 numerów na czarnej liście a także określić czy połączenia z tych numerów są zablokowane czy też sygnalizowane wizualnie (tj. bez dzwonienia). Anonimowe połączenia mogą być traktowane tak samo, aby nie być dręczonym przez uciążliwych rozmówców.

Nigdy nie trać kontaktu dzięki Gigaset E290A z automatyczną sekretarką

Bądź na bieżąco, nawet jeśli nie jesteś w domu. Dzięki wbudowaniej automatycznej sekretarce, która oferuje do 20 minut nagrania i przechowuje nagrania nawet w przypadku awarii zasilania. Jeśli masz zapisane nowe wiadomości, sygnalizowne jest to zarówno na słuchawe, jak i na stacji bazowej. Mozna także odsłuchać wiadomość bezpośrenio w słuchawce telefonu lub wygodnie za naciśnięciem przycisku na stacji bazowej. Jesli jesteś poza domem przez dłuższy czas, poprostu użyj opcji dostepu zdalnego. Aby skonfigurować automatyczną sekretarkę dokładnie tak, jak chcesz, możesz ustawić maksymalną długość nagrania oraz nagrać własną zapowiedź.

Ciągły dostęp do telefonu dzięki systemowi z dodatkowymi słuchawkami

Często spotykane systuacje: Jesteś w kuchni przygotowując coś do jedzenia a telefon zaczyna dzwonić w salonie. Najczęściej nie jesteśmy w stanie odebrać połączenia na czas. Jeśli jednak uzupełnisz swój system o dodatkowe słuchawki, zawsze będziesz mieć telefon w zasięgu ręki, bez względu na to czy jesteś w salonie, kuchni czy w gabinecie. Słuchawka Gigaset E290HX będzie doskonale uzupełniać istniejący telefon (maks. do 4 słuchawek). Słuchawka może być podłączona do stacji bazowej telefonu lub bezpośrednio do routera DECT lub CATiq. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się z jakimi urządzeniami kompatybilne są E290 i E290A.

ECO DECT do połączeń bez promieniowania

Podobnie jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, modele serii E290 są wyposażone w przyjazną dla środowiska technologię ECO DECT. Telefony są wolne od promieniowania w trybie czuwania, nawet jeśli używasz wielu słuchawek, pod warunkiem, że baza i wszystkie podłączone słuchawki obsługują technologię ECO DECT. Podczas połączenia moc transmisji automatycznie dostosowuje się do odległości pomiędzy słuchawką a bazą. Im mniejsza odległość od bazy, tym mniejsze promieniowanie. Dla maksymalnego zasięgu DECT można w każdej chwili wyłączyć tryb ECO DECT.

Właściwości:

 • Wyświetlacz LCD z podświetleniem: 2'' (96x64 px)
 • Książka adresowa: 150 wpisów
 • Gniazdo słuchawki nagłownej: nie
 • Obsługa Bluetooth: nie
 • Sekretarka: nie
 • Wysoki (regulowany) kontrast
 • Menu z ikonami
 • Powiększona czcionka przy wprowadzaniu numeru
 • Tryb dodatkowego wzmocnienia głośności
 • Dwa profile dźwiękowe (niski/wysoki) dla optymalnej słyszalności
 • Tryb bezpośredniego wybierania: połączenie na zaprogramowany numer po naciśnięciu dowolnego przycisku
 • Menu w języku polskim
 • Możliwość współpracy do 4 słuchawek
 • Kopiowanie książki telefonicznej między słuchawkami
 • Funkcja przywołania słuchawki
 • Transfer połączeń: dedykowany przycisk „R” lub "INT" (Intercom) na klawiaturze telefonu
 • Zawieszanie połączeń
 • Wyciszanie połączeń
 • Powtórne wybieranie numeru: 10 numerów i nazw
 • “Czarna lista” na 32 numery
 • 3-stronna konferencja
 • Tryb głośnomówiący (half duplex)
 • Identyfikacja abonenta
 • Połączenia oczekujące
 • Lista połączeń: 10 numerów i nazw
 • Szybkie wybieranie

W zestawie brakuje akumulatora

 

Dane techniczne
Kolor:
czarny
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel