infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -74%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Extender HDMI (odbiornik) PURELINK CSW310 RX odbiornik
Extender HDMI (odbiornik) PURELINK CSW310 RX odbiornik
Extender HDMI (odbiornik) PURELINK CSW310 RX odbiornik
Extender HDMI (odbiornik) PURELINK CSW310 RX odbiornik
Extender HDMI (odbiornik) PURELINK CSW310 RX odbiornik

Extender HDMI (odbiornik) PURELINK CSW310 RX odbiornik

 • PURELINK CSW310 RX to profesjonalny bezprzewodowy odbiornik HDMI, transmisja na odległość do 100m, transmisja sygnału HD w zakresie częstotliwości 5G dla projektora /telewizora HDTV do 1080p/60Hz, możliwość podłączenia 4 odbiorników do jednego nadajnika.
Kod produktu: 4251364708965
Klasa: Klasa 2
229,00 zł
/ szt.
869,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Purelink CSW310 RX to profesjonalny bezprzewodowy odbiornik HDMI, transmisja na odległość do 100m, transmisja sygnału HD w zakresie częstotliwości 5G dla projektora /telewizora HDTV do 1080p/60Hz, możliwość podłączenia 4 odbiorników do jednego nadajnika, wyjście HDMI do podłączenia dodatkowego monitora, zdalne sterowanie po IR, mniej niż 0,5 sekundy opóźnienia.

CSW310 - To bezprzewodowy zestaw HDMI 100m

CSW310 to idealny produkt do bezprzewodowych aplikacji HD i zawiera prostą funkcję „podczerwieni”, która rozszerza sygnały zdalnego sterowania. Dzięki temu podłączone urządzenia źródłowe, takie jak dekodery, odtwarzacze BluRay lub inne urządzenia strumieniowe, mogą być sterowane ze strony odbiornika bez bezpośredniej linii widzenia. Nadajnik może podłączyć do 4 odbiorników bezprzewodowych i jednocześnie korzystać z wyjścia przelotowego. Całkowity rozmiar systemu jest ograniczony do maksymalnie 4 urządzeń wyświetlających jednocześnie.

Bezprzewodowa transmisja sygnału HDMI o zakresie do 100 m do wielu odbiorników jednocześnie

Bezprzewodowy extender HDMI CSW310 firmy PureLink przesyła obraz w jakości FullHD 60Hz, w tym cyfrowe formaty audio bezprzewodowo nawet na odległość do 100 m jednocześnie do 4 odbiorników. Gwarantowana kompatybilność zapewnia pełną obsługę sygnałów HDCP i EDID. Równoległe, dodatkowe gniazdo wyjściowe nadajnika zapewnia maksymalny komfort. Zintegrowane przekazywanie sygnałów zdalnego sterowania na podczerwień (30 ~ 60 KHz) pozwala na idealne działanie urządzenia odtwarzającego - nawet przy niewidocznym montażu.

Do 4 wyświetlaczy na jednym nadajniku

CSW310 może bezprzewodowo przesyłać sygnał wideo HDMI nawet do 4 odbiorników. Każdy zestaw zawiera jeden nadajnik i jeden odbiornik, ale odbiorniki można dokupić osobno (CSW310-RX). Ponadto w każdym nadajniku dostępne jest lustrzane wyjście „przelotowe” HDMI-A, za pomocą którego sygnał wejściowy może być nadal dystrybuowany kablem do innego wyświetlacza. W jednym czasie można przesłać obraz do maksymalnie 4 urządzeń wyświetlających jednocześnie.

Do 100 metrów w linii prostej

Przesyłaj sygnały HDMI 1080p przy 60 Hz lub we wszystkich formatach 3D na maksymalną odległość do 100 metrów - bez kabli i przy praktycznie niewidocznym montażu. Odległość transmisji poza linią prostą nie może być określona jako całość i zależy od indywidualnych warunków.

Funkcja rozszerzenia IR

Dzięki wbudowanej funkcji rozszerzenia IR, sygnał pilota zdalnego sterowania na podczerwień może być transportowany z odbiornika do nadajnika. Dwa dostarczone przedłużacze IR zapewniają optymalny dostęp między pilotem, a odbiornikiem i nadajnikiem, nawet w przypadku niewidocznego montażu.

Profesjonalna jakość

Dzięki produktowi PureLink CSW310 zawsze wybierzesz najwyższej klasy profesjonalną jakość. Bezprzewodowe produkty PureLink HDMI sprostają wyzwaniu perfekcyjnego przesyłania obrazu i dźwięku, nawet przy najwyższych prędkościach transmisji danych. Nasze urządzenia HDMI są zoptymalizowane pod kątem wymagań HDTV, więc nie należy się obawiać błędów pikseli.

Kompatybilny wstecz

Ten bezprzewodowy zestaw PureLink CSW310 HDMI jest wstecznie kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi wersjami HDMI. Nie musisz się więc martwić, jaką wersje portu HDMI obsługują Twoje urządzenia.

Zalecane użycie

CSW310 jest idealny do bezprzewodowego połączenia urządzeń HDMI z portami HDMI-A. Można go używać dla przykładu pomiędzy projektorem, komputerem, odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, Playstation3, Playstation4, Xbox360 lub Xbox One i telewizorem LCD, telewizorem LED, telewizorem plazmowym, projektorem lub projektorem i wiele wiele innych urządzeń.

Właściwości:

 • Ekstremalny zasięg: 100 metrów w linii wzroku do maksymalnie 4 odbiorników jednocześnie
 • Bezprzewodowa HD w zakresie częstotliwości 5G dla HDTV do 1080p przy 60Hz
 • Bezprzewodowy przesył danych AV dla połączeń HDMI, w tym cyfrowe audio
 • Nadajnik z dodatkowym wyjściem "loop-through" HDMI-A
 • Mniej niż 0,5 sekundy opóźnienia
 • Wyjścia 2 x Ilość wyjść HDMI
Dane techniczne
Kolor:
czarny
,
srebrny
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel