infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -61%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3
Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3
Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3
Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3
Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3
Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3

Centralna jednostka sterująca HOMEMATIC CCU3

 • Jednostka sterująca CCU3 jest centralnym elementem do lokalnego sterowania systemem inteligentnego domu Homematic IP. Reprezentuje następną generację sprawdzonych centralnych jednostek sterujących Homematic CCU1 i CCU2.
Kod produktu: 4047976519651
Klasa: Klasa 1
254,00 zł
/ szt.
650,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Jednostka sterująca CCU3 jest centralnym elementem do lokalnego sterowania systemem inteligentnego domu Homematic IP. Reprezentuje następną generację sprawdzonych centralnych jednostek sterujących Homematic CCU1 i CCU2. Obsługa za pośrednictwem centralnej jednostki sterującej CCU3 może być używana alternatywnie do punktu dostępowego Homematic IP. Podczas gdy Punkt Dostępowy ustanawia połączenie z bezpłatną chmurą Homematic IP i umożliwia obsługę systemu inteligentnego domu za pośrednictwem aplikacji na smartfony, Centralna Jednostka Sterująca CCU3 działa lokalnie za pośrednictwem interfejsu internetowego opartego na przeglądarce (WebUI). Dzięki lokalnej konfiguracji i obsłudze oraz możliwości tworzenia bezpośrednich połączeń z urządzeniami, niezawodne i bezawaryjne działanie systemu smart home jest gwarantowane przez cały czas - nawet w przypadku awarii Internetu.

Dzięki wypróbowanemu interfejsowi WebUI dostępne są różne indywidualne opcje konfiguracji i sterowania. Dzięki wydajnemu sprzętowi z 4-rdzeniowym procesorem ARM i 1 GB RAM działa również wyjątkowo szybko i wydajnie. Ponadto szyfrowanie AES-128 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. CCU3 posiada 8 GB pamięci flash. Dwa porty hosta USB mogą być używane jako opcjonalne interfejsy rozszerzeń.

CCU3 umożliwia łączenie urządzeń Homematic, Homematic IP i Homematic IP Wired. Obsługuje zarówno komponenty przewodowe, jak i urządzenia bezprzewodowe. Integracja lamp Philips Hue i Osram Lightify jest możliwa bezpośrednio przez bramę odpowiedniego producenta. Oprogramowanie partnerskie AIO CREATOR NEO może służyć do projektowania indywidualnych aplikacji na smartfony i tablety. Dzięki rozwiązaniom VPN w routerach lub innym bezpiecznym rozwiązaniom zdalnego dostępu od partnerów możliwy jest elastyczny dostęp zdalny. Wtyczki Mediola oferują integrację wielu innych systemów innych producentów, takich jak BOSE, Teufel, Sonos, DIGITUS i wielu innych.

CCU3 może pracować jako jednostka stojąca na stole lub zamontowana na stałe na ścianie. W zestawie znajdują się odpowiednie śruby i wtyczki, a także wymagany zasilacz sieciowy i kabel sieciowy.

CENTRALNA JEDNOSTKA STERUJĄCA

Jako centralny lokalny komponent systemu inteligentnego domu, CCU3 zapewnia całą komunikację między urządzeniami Homematic IP i / lub Homematic. Dzięki licznym, indywidualnym opcjom konfiguracji i sterowania za pośrednictwem sprawdzonego interfejsu użytkownika „WebUI” system praktycznie nie ma ograniczeń.

WYŻSZA WYDAJNOŚĆ NIŻ WCZEŚNIEJ

CCU3 jest wyposażony w potężny sprzęt:

 • 4-rdzeniowy procesor ARM
 • Architektura 64-bitowa
 • wytrzymała pamięć flash 8 GB
 • Dostępny jest również interfejs rozszerzający za pośrednictwem dwóch portów USB host dla rozszerzonego zakresu funkcji (np. Do zapisywania danych pomiarowych na pamięci USB).

WSZYSTKO W JEDNYM

Szeroki asortyment produktów Homematic IP i Homematic można łatwo łączyć za pośrednictwem CCU3 WebUI. Obsługiwane są zarówno komponenty bezprzewodowe, jak i urządzenia przewodowe *. Oznacza to, że system można w każdej chwili rozbudować. Kolejna zaleta: Zasięg radiowy systemu można w łatwy sposób zwiększyć poprzez integrację dodatkowego Access Pointa.

WYSOKI BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ WEDŁUG NIEMIECKICH NORM JAKOŚCI

 • Inteligentny dom opracowany w Niemczech
 • Szyfrowanie AES 128 między urządzeniami
 • Żadne dane osobowe nie są wymagane
 • Niezawodny protokół radiowy oparty na 868 / 869,525 MHz

INTEGRACJA RÓŻNYCH PRODUCENTÓW

Dzięki AIO CREATOR NEO firmy Mediola można projektować indywidualne aplikacje na smartfony i tablety. Dzięki dodatkowym wtyczkom Mediola do systemu można zintegrować dużą liczbę systemów różnych producentów (np. BOSE, Teufel, Sonos, DIGITUS itp.). Inteligentne oprawy innych producentów, np. Philips Hue można również zintegrować bezpośrednio z systemem za pośrednictwem bramki producenta. Dodatkowe usługi, takie jak Pocket Control i Cloud-Matic, umożliwiają zdalny dostęp i sterowanie za pośrednictwem aplikacji.

Właściwości:

 • Napięcie zasilania: Zasilacz wtykowy 5 VDC (SELV)
 • Pobór prądu: 1600 mA max.
 • Pobór mocy w trybie czuwania: 1,7 W.
 • Wejście (zasilacz wtyczkowy): 100–240 VAC, 50/60 Hz, 0,5 A
 • Wyjście (zasilacz wtykowy): 5 VDC, 2500 mA
 • Stopień ochrony: IP20
 • Temperatura otoczenia od 5 do 40 ° C
 • Wymiary (szer. X wys. X gł.): 119 x 136 x 35 mm
 • Waga: 190 g
 • Pasmo częstotliwości radiowych: 868,0-868,6 MHz, 869,4-869,65 MHz
 • Typ. zasięg RF w otwartej przestrzeni: 400 m
 • Porty hosta: USB2x USB
 • Sieć: 10/100 Mb / s, Auto-MDIX
Dane techniczne
Kolor:
biały
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel