infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -17%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM
Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM

Zestaw klawiatura i mysz CHERRY DW 9000 SLIM

 • Zestaw biurkowy CHERRY DW 9000 SLIM zachwyca innowacyjnymi funkcjami, wyjątkowym wykonaniem i modnym, płaskim designem.
Kod produktu: 4025112089695
Klasa: Klasa 1
299,00 zł
/ szt.
360,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Klawiatura z obcojęzycznym układem klawiszy - Do zestawu dołączony jest arkusz naklejek spolszczających do samodzielnego naklejenia na klawiaturę, zawiera wszystkie potrzebne elementy by w pełni zmienić widok układu klawiatury na polski.

Zestaw biurkowy CHERRY DW 9000 SLIM zachwyca innowacyjnymi funkcjami, wyjątkowym wykonaniem i modnym, płaskim designem.

Mysz i klawiaturę można podłączyć za pomocą dołączonego odbiornika radiowego USB 2,4 GHz lub przez Bluetooth®. Za pomocą przełącznika myszy lub klawiatury możesz błyskawicznie przełączać się między tymi typami połączeń. Na przykład notebook może być obsługiwany przez Bluetooth®, a komputer PC przez radio z tym samym komputerem stacjonarnym. W obu przypadkach dane są przesyłane przy użyciu szyfrowania AES-128.

Zestaw CHERRY DW 9000 SLIM ma akumulatory litowe, które umożliwiają pracę przez wiele tygodni. Następnie wygodnie ładuj mysz i klawiaturę za pomocą dołączonego kabla micro USB, nawet podczas pracy. Aby zapewnić ładowanie akumulatorów nawet po wakacjach, wyłącz klawiaturę i mysz za pomocą przełącznika.

Klawiatura zawiera wbudowaną metalową płytkę, która zapewnia jej maksymalną stabilność i stabilność. Jeśli wolisz bardziej stromy kąt podczas pisania, możesz odpowiednio dostosować klawiaturę za pomocą 4 dołączonych gumowych nóżek. Nawet wtedy metalowa płytka zapewnia wysoką stabilność i zapobiega zginaniu i podskakiwaniu podczas pisania.

Optymalne pisanie osiąga się dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mechanizmu nożycowego z krótkim naciśnięciem klawisza. Wbudowane diody LED stanu bezpośrednio w odpowiednich klawiszach dostarczają informacji, gdy aktywny jest klawisz Shift, klawisz przewijania lub klawisz Num Lock. Ponadto przyciski te migają, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski. 6 dodatkowych klawiszy jest niezwykle wygodnych i praktycznych: Blokada systemu Windows, otwarta przeglądarka, ciszej, głośniej, wycisz i otwórz kalkulator.

Wizualnie idealne dopasowanie, mysz ma również wiele funkcji. Gumowane panele boczne i kompaktowy kształt zapewniają idealne wyczucie dłoni. Rozdzielczość można ustawić w 3 etapach za naciśnięciem jednego przycisku: 600, 1000, 1600 dpi. Dwukolorowa dioda LED stanu informuje w dowolnym momencie o stanie akumulatora, stanie ładowania, wybranej rozdzielczości lub stanie połączenia. Wyjątkowo wytrzymałe kółko myszy z optycznym skanowaniem i magnetycznym miejscem do przechowywania odbiornika USB to dalsze szczegóły, które nie pozostawiają nic do życzenia. Mysz nadaje się zarówno do użytku mobilnego, jak i stacjonarnego.

Właściwości:

 • Opcjonalnie połączenie przez Bluetooth lub przez radio 2,4 GHz - za każdym razem z systemem zarządzania AES-128
 • Akumulatory litowe do ładowania przez złącze micro USB w myszy i klawiaturze
 • Diody LED wskazują niski poziom naładowania baterii, stan naładowania i rozdzielczość myszy
 • Bardzo mały nanoodbiornik do użytku radiowego
 • Precyzyjny czujnik z 3-stopniową regulacją rozdzielczości do 1600 dpi
 • Masywna płytka metalowa w klawiaturze zapewnia maksymalną stabilność

Układ klawiatury QWERTZ 

Dane techniczne
Typ klawiatury:
membranowa
Łączność:
bezprzewodowa
Układ klawiszy:
niemiecki
,
QWERTZ
Kolor:
czarny
,
złoty
Klawisze multimedialne:
tak
Interfejs:
2.4 GHz
,
USB
,
Bluetooth
Funkcje:
klawisze multimedialne
,
odporność na zachlapanie
,
wyprofilowane klawisze
,
wskaźnik zasilania
Typ myszy:
optyczna
Zasilanie myszy:
akumulatorowe
Liczba przycisków:
6
Rozdzielczość:
1600 dpi
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel