Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw
Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw

Drukarka laserowa HP Laserjet Pro MFP M148dw

 • Twórz spójne, profesjonalne dwustronne dokumenty, których oczekujesz od HP, dzięki 1000 stron tonera zaraz po wyjęciu z pudełka. Łatwe drukowanie z urządzenia mobilnego oraz oszczędność czasu i energii dzięki wydajnej HP Laserjet Pro MFP M148dw.
Cena katalogowa801,00 zł
Cena outletowa 519,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
niedostepny
niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Twórz spójne, profesjonalne dwustronne dokumenty, których oczekujesz od HP, dzięki 1000 stron tonera zaraz po wyjęciu z pudełka. Łatwe drukowanie z urządzenia mobilnego oraz oszczędność czasu i energii dzięki wydajnej HP Laserjet Pro MFP M148dw.

W porównaniu z aplikacjami do drukowania mobilnego OEM dla większości najlepiej sprzedających się drukarek atramentowych i laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych do domu i biura domowego, w cenie równej lub niższej niż 429,99 USD. Udział w rynku podany przez IDC CYQ2 2018 Hardcopy Peripherals Tracker. Twierdzenie oparte na badaniach aplikacji do druku mobilnego producentów drukarek i Keypoint Intelligence - praktyczne testy i badania Buyers Lab zlecone przez HP. Zobacz raport z września 2018 pod adresem http://www.keypointintelligence.com/HPSmartApp

Możliwości technologii HP Auto-On / Auto-Off zależą od drukarki i ustawień; może wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Bezkompromisowa jakość, niezrównana wartość w pudełku

Uzyskaj do 1000 stron od razu po wyjęciu z pudełka i szybko rozpocznij drukowanie. Ostry tekst, odważna czerń i wyraźna grafika dzięki precyzyjnemu czarnemu tonerowi. Niskie koszty eksploatacji i pomoc w zwiększaniu wartości dzięki bębenowi obrazowemu zaprojektowanemu do 23000 stron .

Przy typowym posiadaniu przez pięć lat, które drukują 350 stron miesięcznie. W oparciu o wewnętrzne testy HP, typowy oryginalny bęben obrazowy 32A LaserJet ma wydajność 23 000 stron.

Uzyskaj wydruki profesjonalnej jakości i wydajność, której oczekujesz dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP.

Oszczędzaj czas i energię

Szybkie drukowanie wielostronicowych dokumentów dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu. Mniej czekania z urządzeniem wielofunkcyjnym HP LaserJet Pro, które drukuje do 30 stron na minutę.

Deklarowana wydajność oparta na normie ISO / IEC 19798 i druku ciągłym. Rzeczywiste wydajności różnią się znacznie w zależności od drukowanych obrazów i innych czynników. Dowiedz się więcej na http://hp.com/go/learnaboutsupplies.

Drukowanie aktywowane głosem HP - Twoja drukarka HP współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant, Microsoft Cortana. Wymaga Amazon Alexa, Google Assistant lub Microsoft Cortana oraz podłączonej do sieci drukarki HP zarejestrowanej w Google Cloud Print lub ePrint. Informacje o rejestracji konta ePrint można znaleźć pod adresem www.hp.com/go/support/eprint.

Oszczędzaj energię dzięki technologii HP Auto-On / Auto-Off.

Możliwości technologii HP Auto-On / Auto-Off zależą od drukarki i ustawień; może wymagać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Łatwe drukowanie mobilne dzięki aplikacji HP Smart

Drukowanie i skanowanie ze smartfona oraz łatwe zamawianie tonera dzięki najlepszej w swojej klasie aplikacji do drukowania mobilnego HP Smart [2,5]

W porównaniu z aplikacjami do drukowania mobilnego OEM dla większości najlepiej sprzedających się drukarek atramentowych i laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych do domu i biura domowego, w cenie równej lub mniejszej niż 429,99 USD. Udział w rynku podany przez IDC CYQ2 2018 Hardcopy Peripherals Tracker. Twierdzenie oparte na badaniach aplikacji do druku mobilnego producentów drukarek i Keypoint Intelligence - praktyczne testy i badania Buyers Lab zlecone przez HP. 

Właściwości:

 • Uzyskaj profesjonalną, niezawodną jakość i 1000 stron - od razu po wyjęciu z pudełka.
 • Szybka praca dzięki wydajnemu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP LaserJet Pro, które drukuje dwustronne dokumenty i pomaga obniżyć koszty energii.
 • Drukuj dokumenty biznesowe, skanuj w podróży i łatwo zamawiaj toner.

W zestawie brak tonera

Klasa 2: Do 70% taniej

 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

KlasaKlasa 2
Marka
Symbol
192545884433
Funkcje
wbudowany HUB USB
pamięć podręczna 256MB
skanowanie w kolorze
drukowanie dwustronne
automatyczny podajnik dokumentów (ADF)
Interfejs
Siec bezprzewodowa LAN
USB
Ethernet 10/100 Mbps
Maksymalny format druku
A4
Obsługiwane formaty nośników
Executive (184 × 267 mm); Oficio (216 × 330 mm); 102 × 152 mm; 127 × 203 mm; A4 (210 × 299 mm); A5 (148 × 210 mm); A6 (105 × 148 mm); B5 (JIS) (182 × 257 mm); B6 (JIS) (128 × 182 mm); 100 × 150 mm; Oficio (216 × 340 mm); 16K (195 × 270 mm); 16K (184 × 260
Rozdzielczość druku w czerni
1200 x 1200 dpi
Typ drukarki
laserowa
monochromatyczna
Kolor
biały
Rozdzielczość kopiowania
600 x 600 dpi
Typ skanera
CIS
Rozdzielczość skanowania
1200 x 1200 dpi
Wymiary
40,7 x 40,3 x 31,1 cm
Instrukcja obsługi
brak
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel