infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -50%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected
Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected

Odkurzacz automatyczny/ Robot sprzątający NEATO D6 Connected

 • Neato D6 Connected świetnie spisuje się w mieszkaniach i domach wg nas to jeden z najlepszych i najwydajniejszych robotów odkurzających. Dzięki potężnemu akumulatorowi litowo jonowemu i laserowej nawigacji może systematycznie odkurzyć nawet ponad 400 m2.
Kod produktu: 810841013080,810841013073,810841013394
Klasa: Klasa 2
1 099,01 zł
/ szt.
2 201,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Neato D6 Connected świetnie spisuje się w mieszkaniach i domach wg nas to jeden z najlepszych i najwydajniejszych robotów odkurzających. Dzięki potężnemu akumulatorowi litowo jonowemu (4200 mAh) i laserowej nawigacji Neato D6 Connected może systematycznie odkurzyć nawet ponad 400 m2. Duży mechanizm sprzątający (prawie dwukrotnie większy niż okrągłych robotach), mocna turbina i dodatkowy tryb Turbo gwarantują odkurzanie na najwyższym poziomie. Bez znaczenia czy robot odkurzający Neato D6 będzie miał do posprzątania sierść zwierząt z dywanów, piasek z gładkiej podłogi czy pył.

Neato Robotics zadbał też o nasze zdrowie montując D6 Connected najwydajniejsze filtry powietrza zatrzymujące alergeny i roztocza. Nie jest to tani robot, ale kupując Neato D6 Connected ma się pewność, że to dobrze zainwestowane pieniądze.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ - LASEROWY SYSTEM SKANUJĄCY POKOJE

Neato D6 Connected pracuje systematycznie skanując przestrzeń wokół siebie za pomocą lasera. Uczy się rozkładu mieszkania i bez problemów odnajduje się nawet przy skomplikowanym układzie pokoi. W czasie rzeczywistym przetwarza dokładne informacje nie tylko o kształcie pokoju, ale też o stojących w pomieszczeniu krzesłach, meblach i innych przedmiotach.

Dzięki laserowi Neato D6 Connected widzi nawet to czy w pokoju są otwarte drzwi i wie, że po odkurzeniu jednego pomieszczenia musi wjechać do kolejnego.

NOWOŚĆ - WIRTUALNA ŚCIANA NA MAPIE MIESZKANIA

Neato D6 Connected wyróżnia się aktywną mapą widoczną na smartfonie, na której można za pomocą linii odgradzać fragment powierzchni podłogi, które robot ma omijać, lub wyłączać pokój ze sprzątania. Wystarczy na mapie narysować kreskę. Zaznaczanie obszarów wyłączanych z codziennego planu sprzątania, jest wreszcie proste i intuicyjne. Bez konieczności stosowania wirtualnych ścian, czy taśm magnetycznych.

WYDAJNY MECHANIZM ODKURZAJĄCY

Neato D6 Connected wyposażony jest w najwydajniejszy układ odkurzający. Duża szczotka zgarniająca śmieci, sierść zwierząt, dodatkowa boczna szczotka zgarniająca śmieci przy ścianach i mocna turbina sprawiają że robot cechuje się ponadprzeciętną wydajnością.

LASER SKANUJĄCY PRZESTRZEŃ WOKÓŁ ROBOTA

Neato D6 Connected sprawnie i systematycznie porusza się też po mieszkaniach o skomplikowanym układzie pokoi. Skanuje za pomocą lasera przestrzeń wokół siebie i uczy się rozkładu mieszkania. W czasie rzeczywistym przetwarza dokładne informacje nie tylko o kształcie pokoju, ale też o stojących w pomieszczeniu krzesłach, meblach i innych przedmiotach. Neato D6 Connected widzi nawet to czy w pokoju są otwarte drzwi i wie, że po odkurzeniu jednego pomieszczenia musi wjechać do kolejnego.

DOSKONALE SPRZĄTA WYKŁADZINY I DYWANY Z BRUDU I SIERŚCI ZWIERZĄT.

Neato D6 idealnie nadaje się do codziennego odkurzania dywanów, wykładzin i gładkich podłóg z piasku, kurzu, włosów i sierści zwierząt. Zawdzięcza to bardzo mocnej turbinie i specjalnej szczotce wyczesującej dywany.

NEATO D6 CONNECTED - ZOPTYMALIZOWANY DO SPRZĄTANIA W NAROŻNIKACH

Neato Botvac D6 Connected ma prosty przód, żeby efektywniej sprzątać w narożnikach. Oferuje specjalny sposób poruszania się, najpierw sprzątając wzdłuż ścian i w narożnikach a dopiero potem systematycznie odkurza całą powierzchnię pokoju.

POSPRZĄTA NAWET NAJWIĘKSZE MIESZKANIE, DOM.

Neato D6 Connected wyposażony jest w funkcję uczenia się rozkładu mieszkania i dokończenia sprzątania po rozładowaniu akumulatora. Dlatego bez problemów może odkurzać małe mieszkania i bardzo duże domy, hotele itp. o powierzchni nawet ponad 400 m2.

PIERWSZY ROBOT ODKURZAJĄCY Z FUNKCJĄ ZAPAMIĘTYWANIA PIĘTER.

Neato Botvac D6 Connected to pierwszy robot odkurzający , który bez problemów pracuje w wielopoziomowych / piętrowych mieszkaniach. Może zapamiętać do 3 pięter, poziomów.

NAJWYDAJNIEJSZY MECHANIZM ODKURZAJĄCY

Neato D6 Connected dysponuje bardzo wydajnym mechanizmem odkurzający, ma nie tylko największą moc zasysa nia śmieci, ale tez największa szczotkę zgarniającą brud. Rewelacyjnie odkurza dywany, chodniki i gładkie podłogi. Nic nie ominie, odkurza wokół nóg od krzeseł, mebli.

LASEROWY SYSTEM NAWIGACYJNY

Neato D6 Connected skanuje przestrzeń wokół siebie za pomocą lasera. To najskuteczniejszy sposób identyfikacji przeszkód, ale też skanowania pokoi. Dzięki wykorzystaniu lasera Neato D6 Connected patrzy wokół siebie (360 stopni), widzi nie tylko kształt pokoju, ale też meble, i np psa, lub kota. Jest delikatniejszy dla mebli i bez problemów pracuje w kompletnych ciemnościach.

IDEALNY DO SPRZĄTANIA W NAROŻNIKACH

Neato D6 Connected ma prosty przód, po to, żeby wjeżdżać w narożniki. Dzięki temu jest bardzo skuteczny w sprzątaniu. Dodatkowa boczna szczotka pomaga wymiatać śmieci przy łączeniach ścian z podłogą. Neato D6 podczas sprzątania za każdym razem objeżdża ściany bez konieczności uruchamiania specjalnego trybu sprzątania.

WYDAJNA SZCZOTKA O DŁUGOŚCI OK 30 CM

Neato D6 Connected wyposażony jes w specjalną szczotkę, która zwiększa efektywność sprzątania robota na dywanach i chodnikach. Świetnie zbiera sierść zwierząt i jest jednocześnie bardzo prosta w czyszczeniu.

SPRZĄTA SYSTEMATYCZNIE - SAM SIĘ DOŁADOWUJE

Neato D6 Connected sprząta systematycznie całą powierzchnię mieszkania. Może odkurzyć nawet największe domy o powierzchni do 450 m2. Robot wie, co odkurzył i co ma do posprzątania, w razie rozładowania akumulatora, wróci do stacji naładuje się i wyjedzie dokończyć sprzątać.

Właściwości:

 • Wygraj walkę z sierścią. Wychwyć więcej sierści, brudu i alergenów za pomocą ulepszonej szczotki głownej, szczotki bocznej i filtra o ultra wysokiej wydajności.
 • Porusza się skanowaniu laserem. Technologia LaserSmart ™ skanuje i odwzorowuje cały dom, czyszcząc systematycznie zamiast losowo. Pozwala robotowi widzieć nawet w ciemności.
 • Przerasta możliwości innych robotów. Skonfiguruj wirtualne linie No-Go, które mówią robotowi, dokąd nie jechać, więc unika się przedmiotów, takich jak miski dla zwierząt i stosy zabawek.
 • Stwórz plan każdej powierzchni. Jeśli masz dom wielopiętrowy, pokochasz funkcję wielu planów różnych pięter. * Dzięki niemu możesz tworzyć więcej planów pięter i konfigurować linie No-Go na każdym piętrze.
 • Więcej mocy dla ciebie. Teraz możesz cieszyć się nawet 120-minutowym czasem pracy na baterii, nawet w największych domach. ** I ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy niż wcześniej.
 • Pozostałe cechy
 • Duża szczotka - duża różnica. Czyść za pomocą szczotki combo, która jest o 70% większa niż w okrągłych robotach. Jest skuteczna na każdej powierzchni - twardym drewnie, wykładzinie lub kafelkach - dzięki czemu doskonale nadaje się do każdego domu.
 • Najwiekszy brud znajduje się w zakamarkach. Dzięki unikalnej konstrukcji w kształcie litery D Neato Botvac D6 znajduje brud tam, gdzie się ukrywa - w narożnikach i wzdłuż ścian. Wchodzi w przestrzenie, do których okrągłe roboty nie docierają.
 • Wyłapuje alergeny. Oddychaj swobodnie. Twój robot zasysa dużo kurzu i śmieci. Filtr o ultrawysokiej skuteczności ma za zadanie uwięzić rzeczy, które powodują kichanie i swędzenie, przechwytując do 99% drobnych roztoczy i alergenów o wielkości nawet 10 mikronów.
 • Zwiększ moc swojego robota. W przypadku trudnych obszarów wystarczy przejść do trybu Turbo. Zwiększa ssanie i przyspiesza obroty szczotki, wchodząc w każdą najmniejszą szczelinę.
 • Działa z Twoimi ulubionymi inteligentnymi urządzeniami. Uruchom i zatrzymaj robota na telefonie, Apple Watch, Android Wear, Amazon Alexa, Google Home, Neato Chatbot na Facebooku i IFTTT.
 • Zawsze odpowiednio naładowany. Szybko wraca do sprzatania. Czasami robot potrzebuje dodatkowej mocy, aby zakończyć długi cykl czyszczenia. Dlatego jest szybki tryb. Dzięki niemu robot potrafi określić, ile mocy potrzebuje, aby ukończyć sprzatanie. * Działa to mądrzej, a podłogi są oczyszczone szybciej.

 

 

Dane techniczne
Czas pracy:
120 min
Czas ładowania:
150 min.
Funkcje robota:
automatyczny powrót do bazy
,
programator pracy
,
automatyczne wyłączenie
,
zapamiętywanie trasy
,
zapamiętywanie pięter
,
tryb kontynuacji sprzątania
,
wirtualna ściana
,
tworzenie stref sprzątania
,
zdalne sterowanie
Czujniki:
antykolizyjny
,
krawędzi
,
odległości
,
przeszkód
,
uskoku podłoża
Opcje czyszczenia:
odkurzanie
Kolor:
czarny
Pojemność:
0,7 l
Poziom hałasu:
60 db
Załączone wyposażenie:
dock
,
odkurzacz
,
taśma magnetyczna
Instrukcja obsługi:
EN/DE
Czas pracy bezprzewodowej:
120
Komunikacja:
dotykowy panel sterowania
,
wyświetlacz
,
wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
,
wskaźnik ładowania
,
wskaźnik stanu akumulatora
,
komunikaty głosowe
Liczba programów pracy:
4
EAN:
810841013073
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel