infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -37%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001
Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001

Spieniacz do mleka MIROCO MI-MF001

 • Jeśli nie wyobrażasz sobie pić małej czarnej bez mleka to spieniacz MIROCO MI-MF001 jest urządzeniam właśnie dla Ciebie! Poranna kawa z obfitą pianką postawi na nogi nawet największego śpiocha!
Kod produktu: 661094394125
Klasa: Klasa 2
119,00 zł
/ szt.
190,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Jeśli nie wyobrażasz sobie pić małej czarnej bez mleka to spieniacz MIROCO  MI-MF001 jest urządzeniam właśnie dla Ciebie! Poranna kawa z obfitą pianką postawi na nogi nawet największego śpiocha!

Mleko stanie się ulubionym napojem w domu

Spieniacz MIROCO  MI-MF001 spowoduje, że mleko pokochają wszyscy domownicy! Nie tylko kawa ze spienionym mlekiem smakuje lepiej. Świetnie nadaje się ono do wieczornego kakao czy też gorącej czekolady. Owsianka z górą spienionego mleka stanie się ulubionym daniem Twoich dzieci! Budyń Instant też będzie smakował lepiej! To samo mleko można pić na wiele sposobów. Z MIROCO  MI-MF001 gama pomysłów się poszerza

Frappe będzie nowym doznaniem

Lubisz zimną kawę nie tylko latem? Ze spieniaczem MIROCO  MI-MF001 odkryjesz, że może ona być jeszcze smaczniejsza! Dzięki niemu możesz robić mleczną pianę nie tylko z ciepłego płynu ale również wlewając zimne mleko prosto z lodówki. Puch otuli Twoją kawę nie opadając przez cały czas delektowania się rozkoszną chwilą picia.

MIROCO  MI-MF001 to wygoda

Zapomnij o przypalonych garnkach! Nie obawiaj się, że mleko Ci wykipi! Podgrzewaj je do temperatury bezpiecznej i od razu gotowej do spożycia właśnie spieniaczem MIROCO  MI-MF001. Urządzenie służy nie tylko do robienia pysznej białej piany ale również podgrzewania mleka. Potem wystarczy tylko przepłukać urządzenie samą wodą, usuwając kożuszki delikatną, załączoną do zestawu, szczoteczką. Zatem teraz już wiesz, że podgrzewanie mleka może być wygodniejsze!

MIROCO  MI-MF001 to bezpieczeństwo

Podczas podgrzewania albo spieniania mleka garnek nagrzewa płyn do bezpiecznej temperatury, która niweluje ryzyko poparzenia. Do tego sam pozostaje chłodny. Mowa tutaj zarówno o jego obudowie zewnętrznej, jak i rączce, za którą się go trzyma. Przemyślana konstrukcja, z dobrze wyprofilowanym dzióbkiem, pozwala precyzyjnie nalewać. To chroni wszystkich przed nieprzyjemnymi konsekwencjami rozlania mleka, które, nie sprzątnięte od razu, generuje przykre zapachy

MIROCO  MI-MF001 to hit bez kabli

Teraz możesz zapraszać bliskich na kawę z prawdziwą pianką na kilka palców! Wystarczy, że podgrzejesz i spienisz mleko w czasie podawania filiżanek małej czarnej. MIROCO  MI-MF001 może bezpiecznie stać na stole zaraz obok cukierniczki przez kilkanaście minut zachowując temperaturę i spieniony stan mleka. A elegancki design urządzenia doda uroku całemu spotkaniu.

Właściwości:

 • Indukcyjne urządzenie do spieniania mleka
 • Moc: ok. 500 W
 • Pojemność: ok. 240 ml
 • Zdejmowany pojemnik na mleko ze stali szlachetnej,
 • spienia ok. 115 ml i podgrzewa ok. 240 ml mleka
 • lampka kontrolna LED pokazująca wybraną temperaturę
 • wyjątkowo cicha praca silnika
 • zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • pienia mleko w kilka sekund
 • spienia mleko na zimno i na ciepło
 • automatyczne wyłączanie
Dane techniczne
Materiał:
stal nierdzewna
,
tworzywo sztuczne
Pojemność:
240 ml
Funkcje:
zabezpieczenie przed przegrzaniem
,
podtrzymywanie ciepła
,
spienianie mleka
,
nienagrzewające się uchwyty
Kolor:
srebrny
,
czarny
Moc:
500 W
Powłoka płytek:
stal nierdzewna
Instrukcja obsługi:
DE/ EN
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel