Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Masażer / mata masująca BEURER MG 320 SHIATSU
Masażer / mata masująca BEURER MG 320 SHIATSU
Masażer / mata masująca BEURER MG 320 SHIATSU
Masażer / mata masująca BEURER MG 320 SHIATSU

Masażer / mata masująca BEURER MG 320 SHIATSU

 • Mata masująca do akupresury / masażer HOMEDICS CBS-2170-EUX Shiatsu to produkt, który gwarantuje nam delikatny naturalny masaż wraz z uczuciem relaksu i odprężenia. Odpowiednio zaprojektowana powierzchnia daje masaż zarówno obszar pleców jak i ramion.
Cena katalogowa975,00 zł
Cena outletowa 769,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
niedostepny
niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zadzwoń i zamów: 510 499 870

Masażer MG 320 shiatsu to przyrząd do masażu, który może nam wykonać standardowy japoński masaż terapeutyczny SHIATSU w naszym własnym domu bez konieczności wychodzenia z domu. Możemy spędzić miło czas na sofie masując się na naszym ulubionym fotelu używając MG 320. To idealna przyjemność dla naszego ciała i ducha – odzyskiwanie pełnej harmonii.

Relaks i odprężenie dzięki MG 320 SHIATSU Air Compression Pad

Wystarczy skorzystać z masażu relaksacyjnego naszego ciała na przykład po trudnym lub ciężkim dniu pracy lub po wyczerpującym treningu. Podkładka do siedzenia daje nam wspaniały masaż SHIATSU po całej długości naszego kręgosłupa. Mata BEURER MG 320 posiada strefy masażu specjalnie regulowane zarówno dla górnej, ale i dolnej bądź całej tylnej części oraz szyi. Masaż powietrzny w koło talii i ud poprawia dodatkowo jakość i komfort naszego masażu.

Masaż powietrzny – 3 poziomy intensywności

SHIATSU zawiera 3 do wyboru poziomy o intensywności masażu ciśnieniowego. To właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu można sobie doskonale dostosować moc i intensywność danego masażu do naszych indywidualnych potrzeb.

Skuteczny masaż SHIATSU

Masaż SHIATSU zaaplikowany pod długości naszego kręgosłupa powoduje typowe odprężenie całego ciała i naszych mięśni. Masażer BEURER posiada indywidualną regulację masażu szyi w zależności od naszych potrzeb.

Funkcja podgrzewania i naświetlania PRZEŁĄCZANA

Obie te funkcje możemy sobie włączać oddzielnie co znacznie wspiera masaż shiatsu w przyjemnie odczuwalny sposób. Szczególnie delikatne podgrzewanie uwalnia wiele niekorzystnych napięć mięśniowych. Jest to metoda, która także stymuluje krążenie krwi.

Pokrowiec na masażer MG 320 – nadający się do prania

Pokrowce welurowe i siatkowe nadają się do prania w pralce w temperaturze 40 ° C. Inne obszary takie jak podparcie fotela najlepiej jest odczyszczać ściereczką lub wilgotną gąbką z niewielkim dodatkiem łagodnego detergentu.

Prosta i łatwa obsługa

Wszystkie dostępne funkcje poduszki siedzenia kompresyjnego SHIATSU są w prosty sposób kontrolowane przy pomocy wyjątkowo łatwego w obsłudze pilota, który znajduje się w zestawie. Zintegrowane diody LED można bardzo łatwo sprawdzić jakie obszary masażu zostały aktywowane i jakie funkcje są wykonywane. Jeżeli nie potrzebujemy sterować i niepotrzebnie sterować funkcjami pilota możemy go schować w torbie do przechowywania obok siebie.

Właściwości:   

 • Dogłębny masaż 3 w 1 z uwzględnieniem masażu shiatsu, masażu pneumatycznego i masażu punktowego
 • Kojący masaż karku
 • Opcjonalna funkcja naświetlania i ogrzewania
 • Powłoczka zagłówka i oparcia, którą można prać w pralce
 • 2 rotujące głowice do masażu shiatsu obszaru karku
 • 4 głowice do masażu shiatsu, obracające się parami
 • Masaż pneumatyczny w okolicy talii i uda
 • Ruch wzdłuż kręgosłupa
 • 3 strefy masażu - wybieranie indywidualnie
 • 3 stopnie intensywności masażu pneumatycznego
 • Powierzchnia z imitacji skóry (zmywalny poliuretan)
 • Welurowe i siatkowe poszewki pod kark i plecy ( można je prać w temp. 40°C)
 • Łatwa obsługa za pomocą pilota
 • Ergonomiczne siedzisko w kształcie muszli
 • Praktyczny wieszak ułatwiający przechowywanie w szafie
 • Możliwość stosowania na wszelkich siedzeniach o odpowiedniej głębokości z oparciem
 • Stabilna część dla pleców
 • Taśmy na rzep do łatwego zamocowania
 • Z funkcją minutnika 5/10/15 minut


 

Klasa 1

 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

KlasaKlasa 1
Marka
Symbol
4211125648091
Moc
35 W
Kolor
szary
Instrukcja obsługi
DE/ EN
"Door To Door" - 24 miesiące

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixel